Пошук по сайту

Новини
  20.03.2017

  1-2 квітня у Києві відбудеться перша сесія програми – «Свобода. Відповідальність. Довіра». Мета сесії – створити інтелектуальну платформу для зустрічі, співпраці та дискусії лідерів думок, учителів, менторів та виховників, де у відкритому діалозі осмислити суть, значення, місце свободи, відповідальності і довіри у житті людини, зрозуміти їхній зв’язок зі зрілістю, умінням мислити вільно й критично, а також важливістю гуманістичного знання.

  Учасники отримають читанку для підготовки до семінару, слухатимуть лекції відомих науковців, громадських діячів і письменників, а також працюватимуть у групах. Організатори покривають учасникам вартість участі у програмі, харчування та проживання.

   

  Читайте детальніше про програму та заповнюйте заявку за посиланням https://goo.gl/PHf8xb Дедлайн - 24 березня.

   

  Приєднуйтеся до події на фейсбуці https://www.facebook.com/events/1751392318506476/

   

  З найкращими побажаннями,

  Роман Тичківський

   

  Керівник

  Громадської організації “УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА” 

   

   

   

  Довідка:

  Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального виховання на основі цінностей. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та фонду Western NIS EnterpriseFund.