Пошук по сайту

Новини
 • 20.06.2018

  Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи

  12 червня 2018 року відбувся навчально-практичний семінар для директорів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Миколаївського району, Тростянецької та Розвадівської об’єднаних територіальних громад на тему: «Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи».

  Далі
 • 17.06.2018

  "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.

   

  Далі
 • 14.06.2018

  Нова українська школа – в дії!

   Не так давно завершився 2017-2018 навчальний рік! 

  Педагогічні  та учнівські  спільноти  кожного закладу освіти Львівщини.  Щоденно працюючи з дітьми,   прожили його  по-різному: з радостями і тривогами, з успіхами, а може й   якимось невдачами, у походах, поїздках, творчому пошуку тощо!  

  Далі
 • 14.06.2018

  Завершився Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки

  От і відшумів Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки  на тему: «Сім’я – лоно культури людства» під поетичною назвою «Родина, родина – це вся Україна з глибоким корінням, з високим гіллям».    

  Далі
 • 06.06.2018

  Просвіта-історія та сучасність

  Відбувся обласний семінар для заступників директорів та завідувачів методичних кабінетів закладів позашкільної освіти на тему "Просвіта-історія та сучасність" (до 150-річчя "Просвіти") на базі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки.

  Далі
 • 03.06.2018

  Про вручення «Золотого мольберта»

  1 червня декілька сотень дітей взяли участь у Святі дитячої творчості, яке організували у межах Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт».

  Далі
 • 31.05.2018

  Відбулася медіа експедиція "Впровадження громадянських компетентностей у школах Львівщини"

  29 травня в рамках проекту DOCCU відбулася медіа експедиція в унікальної школи у Львівській області - опорний заклад "Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів", яка носить ім'я Героя Небесної Сотні Володимира Жеребного.

  Далі
  15.05.2017

  Під час семінару його учасники ознайомилися з історією Личаківського кладовища у Львові – унікального некрополя діячів як української мартирології, так і діячів різних народів та епох, з високомистецькою скульптурою на місцях їх останнього спочинку; дізналися про типи поховань, види пам’ятників, їхню символіку. Методисти РМК побували на могилах державних, військових, церковних діячів, діячів культури та мистецтва, які водночас були і учасниками визвольних змагань за волю України. Це завдяки їм український народ зберіг самобутність, мову, культуру в умовах постійного пресингу тоталітарної системи, і не загубився в сутінках та загравах минулого століття.

  Ми вшанували пам’ять борців за незалежність – кращих синів і дочок України – на Полі почесних поховань сподвижників С. Бандери, на Меморіалі УГА та УПА, на могилах нашої Небесної Сотні, на Алеї Героїв АТО – тих, хто як тоді, так і тепер – пожертвували своїм благополуччям і життям задля свободи рідної держави.

  Побачене та почуте методисти РМК зможуть використати в освітній і національно-патріотичній діяльності шкіл, популяризувати такі форми музейної педагогіки. І тоді, напевно, тих, кого шляхетність серця приводить до могил Личаківського цвинтаря, щоб молитвою, квіткою, сльозою чи вдячною думкою вшанувати пам’ять видатних особистостей патріотів, – побільшає. Недарма ж Кліо, муза історії, є донькою Мнемозини, богині пам’яті…