Пошук по сайту

Новини
    15.05.2017

    Мета проведення семінару  - ознайомлення з  матеріалами посібника членів обласної  авторської майстерні вчителів біології з питань гуманного ставлення до довкілля  «Людина і тварини: знати, захищати, оберігати».

    Питання гуманної освіти як  один з пріоритетів сучасної української школи висвітлила Новикова Н.І., завідувачка кафедри природничо-математичної освіти ЛОІППО.

    Досвідом роботи щодо впровадження проекту «Маленький принц. Львів, що любить тварин»  у співпраці з «Kormotech», ЛПК «Лев» поділилась методистка НМЦО Олійник О.М. Учасники семінару обговорили шляхи і форми упровадження елементів гуманної освіти  в удосконалену програму з біології (7 клас) та в позакласну роботу в школі. Координатор освітніх програм в Україні «Naturewatch Foundation» Богачек О.Г. високо оцінив роботу членів обласної  авторської майстерні вчителів біології та  ознайомив з подальшим планом діяльності«Naturewatch Foundation» . Відбулась презентація матеріалів  посібника «Людина і тварини: знати, захищати, оберігати», підготовлених до друку.