Пошук по сайту

Новини
 • 10.07.2018

  Про роботу з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2»

  Завершилась робота з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2» у рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ РП, спрямованої на підтримку освітніх реформ.

  Далі
 • 09.07.2018

  Про українсько-канадський проект «Літній інститут-2018»

  В рамках заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки та з метою запровадження інтерактивних форм роботи в освітній процес закладів загальної середньої освіти у м.Львові реалізується українсько-канадський проект «Літній інститут 2018».

  З 2 до 5 липня  2018 року пройшов перший етап цього проекту на базі закладу загальної середньої освіти №83 м. Львова (вул. Пулюя, 16).

  Далі
 • 27.06.2018

  Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  26 червня в приміщенні КЗ ЛОР "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Христина Левицька організувала та провела обласний семінар для методистів, з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкoвої загальної освіти».

  Далі
 • 26.06.2018

  Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів

  26 червня методист кабінету координаційно-методичної діяльності С.Б.Пітко разом з Миськів Л.А., методистом ЦТДЮГ, організували та провели обласний семінар для педагогів закладів позашкільної освіти на тему "Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів".

  Далі
 • 26.06.2018

  Про організацію навчально-методичної роботи в ЗПО

  23 червня, С.Б.Пітко, методист кабінету координаційно-методичної діяльності, в приміщенні КЗ ЛОР "Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти" провела семінар на тему "Організація навчально-методичної роботи в ЗПО".

  Далі
 • 20.06.2018

  Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи

  12 червня 2018 року відбувся навчально-практичний семінар для директорів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Миколаївського району, Тростянецької та Розвадівської об’єднаних територіальних громад на тему: «Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи».

  Далі
 • 17.06.2018

  "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.

   

  Далі
  05.09.2017

  Психологічна служба системи освіти України – важлива частина цілісної системи освіти, яка поєднує в собі науковий, прикладний, практичний та організаційний аспекти. У Концепції “Нова українська школа” значну роль відведено висококваліфікованим психологам та соціальним педагогам у формуванні та вихованні кожної дитини, гідного громадянина – патріота України. 

   22 серпня 2017 року проведено науково-практичний семінар для керівників районних( міських) психологічних служб та методистів РМК/ММК Львівщини на тему: «Методичне забезпечення пріоритетних напрямків діяльності психологічної служби системи освіти Львівської області на 2017-2018 н.р.».

  І.О.Корнієнко, завідувач кафедри практичної психології та соціальної роботи ЛОІППО, акцентував увагу учасників семінару на основних пріоритетних напрямках психологічної служби  Львівської області на 2017-2018 н.р.

          О.М.Приведа, завідувач кабінету практичної психології та соціальної роботи,  здійснила аналіз діяльності психологічної служби області у 2016-2017 н.р.  та зокрема, зазначила, що станом на 1 червня 2017 року  в системі освіти Львівської області налічувалося 1579 працівників психологічної служби, що на 7 осіб менше ніж у попередньому навчальному році. Серед них: 1105 - практичних  психологів навчальних закладів, 439 - соціальних педагогів, 35- працівників районних(міських) центрів психологічної служби системи освіти та методистів РМК/ММК відповідного рівня. Заслуговує на схвалення діяльність органів управління освітою щодо збільшення кількісного складу працівників психологічної служби. Також присутні ознайомилися із Планом заходів Міністерства освіти і науки України щодо розвитку психологічної служби системи освіти України  на  період до  2020 року.

        Про  методичний супровід та завдання  психологічної служби  дошкільної освіти  в умовах освітньої реформи «Нової української школи» розповіла методист КППСР Л.В.Зеленко.

         Гармонійний розвиток особистості дитини у період дошкільного дитинства та шкільного життя – основа подальшого її успіху в умовах безперервної освіти впродовж дорослого життя тому завдання  психологів та соціальних педагогів освітніх закладів – це створення  комфортних психологічних умов, що є фундаментом успішності дитини в умовах Нової української школи.