Пошук по сайту

Новини
    24.11.2017

    За оцінками експертів щороку жертвами торгівлі людьми у всьому світі стають 800-900 тис. осіб, причому їх основну частину становлять жінки і діти. Торгівля людьми в Україні з’явилася як наслідок зростання безробіття, зниження асигнувань на програми соціального захисту, зубожіння населення. Низький рівень життя штовхає громадян на пошуки роботи за кордоном, навіть без знання місцевого законодавства, мови, кваліфікації. Останніми роками спостерігається поширення торгівлі людьми з метою її використання для примусової праці, жебракування, сексуальної експлуатації, розповсюдження наркотиків та інших форм злочинної діяльності.

     Ознайомлення з темою протидії торгівлі людьми в Україні та відповідною нормативно-правовою базою сприятиме підвищенню рівня громадської та професійної компетентності педагогів та фахівців психологічної служби та дозволить створити превентивний освітньо-інформаційний простір у навчальному закладі, місцевій громаді для унеможливлення потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

    Темі протидії торгівлі людьми був присвячений навчально-методичний семінар,  який кабінетом практичної психології і соціальної роботи 23 листопада 2017 року був проведений для керівників районних (міських) психологічних служб, методистів РМК/ММК і відповідальних за психологічну службу в ОТГ. В семінарі взяли участь І. Корнієнко, завідувач кафедри практичної психології, О. Приведа, завідувач КППСР, Л. Зеленко, методист КППСР.