Пошук по сайту

Новини
 • 20.06.2018

  Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи

  12 червня 2018 року відбувся навчально-практичний семінар для директорів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Миколаївського району, Тростянецької та Розвадівської об’єднаних територіальних громад на тему: «Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи».

  Далі
 • 17.06.2018

  "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.

   

  Далі
 • 14.06.2018

  Нова українська школа – в дії!

   Не так давно завершився 2017-2018 навчальний рік! 

  Педагогічні  та учнівські  спільноти  кожного закладу освіти Львівщини.  Щоденно працюючи з дітьми,   прожили його  по-різному: з радостями і тривогами, з успіхами, а може й   якимось невдачами, у походах, поїздках, творчому пошуку тощо!  

  Далі
 • 14.06.2018

  Завершився Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки

  От і відшумів Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки  на тему: «Сім’я – лоно культури людства» під поетичною назвою «Родина, родина – це вся Україна з глибоким корінням, з високим гіллям».    

  Далі
 • 06.06.2018

  Просвіта-історія та сучасність

  Відбувся обласний семінар для заступників директорів та завідувачів методичних кабінетів закладів позашкільної освіти на тему "Просвіта-історія та сучасність" (до 150-річчя "Просвіти") на базі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки.

  Далі
 • 03.06.2018

  Про вручення «Золотого мольберта»

  1 червня декілька сотень дітей взяли участь у Святі дитячої творчості, яке організували у межах Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт».

  Далі
 • 31.05.2018

  Відбулася медіа експедиція "Впровадження громадянських компетентностей у школах Львівщини"

  29 травня в рамках проекту DOCCU відбулася медіа експедиція в унікальної школи у Львівській області - опорний заклад "Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів", яка носить ім'я Героя Небесної Сотні Володимира Жеребного.

  Далі
  10.12.2017

        Щоб реалізувати ідеї Нової української школи та вчити дітей цікаво та захоплююче, формуючи у них життєві вміння  21 ст., учителеві англійської мови потрібно відчувати постійне бажання вдосконалюватись та бути готовим до тих змін і викликів часу, у якому живемо. А це нелегко!

        У цьому навчальному році  вчителі англійської мови, які працюють у рамках експерименту, пілотують навчально-методичні  матеріали видавництв Cambridge University Press та MM Publications. На семінарі вчителі мали можливість обговорити особливості навчання англійської на початковому етапі, вдосконалили вміння створювати позитивну навчальну атмосферу та проводити урок, беручи до уваги основні засади TPR підходу та плануючи навчальну діяльность із врахуванням потреб учнів із різними навчальними стилями. Запрошена на семінар спікер від  Cambridge University Press Оксана Карпій допомагала вчителям виробити стратегії, як проводити урок ефективно, використовуючи НМК Quick Minds та Smart Junior. Працюючи у групах,  учасники мали можливість отримати більшу впевненість у навчанні початківців та набули нових цінностей щодо навчання наймолодших учнів школи.

      Експеримент та пілотування матеріалів триває…Та експеримент пройде  вдало не лише тоді, коли учитель отримує нове навчально-методичне забезпечення, а й тоді, коли розуміє, як ефективно його використовувати. Вихідне діагностування по закінченню семінару показує, що учителі англійської мови - учасники проекту відчувають впевненість у тому, як  залучити  першокласників до іншомовного спілкування, але ще потребують подальшого навчання щодо використання нових НМК як ресурсу, який допоможе їм навчати якісно та ефективно. Тож  професійного їм зростання!