Пошук по сайту

Новини
 • 17.01.2019

  ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕБІНАР ДО ДНЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

  4 лютого 2019 року відбудеться вебінар з нагоди Дня Безпечного Інтернету, який цього року відзначається 5 лютого. Організаторами заходу є ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету» та НВК №141 «ОРТ» м. Києва.

  До участі запрошуються вчителі, адміністрація закладів загальної середньої освіти та всі зацікавлені особи.

  Початок заходу – 14.00, тривалість – 60 хвилин.

   

  Далі
 • 16.01.2019

  Старий рік минає, Новий наступає!

  15 січня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися збори трудового колективу, на яких підрозділи інституту звітували про зроблене у минулому році, а також вітали колег колядками, щедрівками і віншуваннями з нагоди Нового року та Різдва Христового. Звіти теж були оригінальними, деякі кабінети і кафедри представили їх у віршованій формі.

  Далі
 • 03.01.2019

  Відбувся конкурс сценаріїв серед учителів на тему «Хрещення Київської Русі як передумова європейського вибору України»

  Про конкурс сценаріїв на тему «Хрещення Київської Русі як передумова європейського вибору України»

  У Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся конкурс сценаріїв серед учителів на тему «Хрещення Київської Русі як передумова європейського вибору України». Цей захід присвячений величній події - 1030-річчя хрещення Київської Русі-України. Учасниками конкурсу стали більше тридцяти педагогів освітніх закладів Львівщини. Вони якнайкраще намагалися розкрити тематику величної дати у своїх методичних розробках: виховних заходах, годинах спілкування, квестах, бінарних уроках тощо. Педагоги використали інноваційні методики в укладанні сценаріїв.

  Далі
 • 26.12.2018

  Навчально-практичний семінар для практичних психологів ЗДО

  Підвищення якості  дошкільної освіти, оновлення її змісту та форм організації  освітнього процесу, запровадження освітніх інновацій та інформаційних технологій, поширення та впровадження кращого педагогічного досвіду роботи  педагогічних працівників ЗДО – основні завдання сучасної дошкільної освіти.

  Далі
 • 14.12.2018

  Відбувся семінар-практикум для практичних психологів ОТГ та ВНЗ І-ІІ р.а. «Домашнє насильство як порушення прав людини...»

  Дитинство є таким періодом в житті кожної людини, коли закладаються основи особистісної активності, особистісні властивості та цінності, що визначають якість майбутнього життя. Одночасно це такий життєвий період, коли дитина як людина і як особистість найменш захищена від соціального, фізичного і психічного насильства. Оскільки існує і широко поширена агресія, можна говорити про її жертви – дітей і підлітків, які потерпають від насильства.

  Далі
 • 14.12.2018

  Громадянська освіта як важливий чинник утвердження демократії

  12 грудня 2018 р. у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар для методистів рай(міськ) методкабінетів, які відповідають за науково-методичний супровід громадянської освіти та вчителів цього  нового шкільного предмета, покликаного утвердити ідеї демократії в освіті та суспільстві. Тема семінару: «Актуальні питання викладання предмета «Громадянська освіта» у контексті демократизації вітчизняної освіти». 

  Далі
 • 14.12.2018

  Відбувся зональний обласний семінар-практикум для директорів закладів позашкільної освіти

  12 грудня на базі Малої академії мистецтв у м.Комарно Городоцького району відбувся зональний обласний семінар-практикум для директорів закладів позашкільної освіти на тему "Особистий розвиток педагогів засобами мистецтва". 

  Далі
  08.02.2018

  Мета - вивчення європейського досвіду включення дітей з особливими освітніми потребами в заклади загальної середньої освіти та обговорення ключових пунктів законодавства щодо проблем інклюзії.

           Семінар відбувся за участі працівників ЛОІППО, польських спеціалістів  з цього питання та методистів відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради.

         Усіх присутніх привітала директор Твіржанського НВК Книшик С.І., яка зазначила, що тематика семінару є актуальною, адже забезпечення  доступності для кожного громадянина, в тому числі для осіб з особливими освітніми потребами, усіх форм і типів освітніх послуг є важливим завданням Нової української школи.

        Корнієнко Ігор Олексійович, завідувач кафедри практичної психології ЛОІППО, кандидат психологічних наук, розкрив суть  психологічного супроводу процесу інклюзивної освіти в контексті Нової української школи та ознайомив присутніх із детальним змістом роботи працівників психологічної служби у цьому напрямку. Ігор Олексійович поставив акцент на головних завданнях практичного психолога щодо вивчення особливостей розвитку дитини з особливими освітніми потребами, проведення відповідної корекційної роботи, а також налагодження сприятливого психологічного клімату колективу, в якому навчається така дитина.

       Приведа Олександра Миколаївна, завідувач кабінету практичної психології та соціальної роботи ЛОІППО, ознайомила зі змістом психолого-соціального супроводу  дітей з особливими освітніми потребами та з тим, як він повинен бути реалізований, надала практичні рекомендації щодо роботи з особливими дітьми.

  Солтис Олександра Іванівна, методист кабінету практичної психології та соціальної роботи ЛОІППО, представила презентацію на тему: «Інклюзивна освіта - рівний доступ до якісної освіти», ознайомила зі змістом нормативно-правової бази щодо зазначеного питання, факторами функціонування моделі інклюзивного навчання, етапами реалізації інклюзивного навчання, організацією та змістом освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання, індивідуальною програмою розвитку дитини з особливими освітніми потребами. Базовим компонентом для створення інклюзивної освіти в Україні є концепція «Нової української школи», яка прописує реформування освіти до 2029 року.

       Божена Баран, директор психолого – педагогічної порадні Перемишльського повіту РП,  виступила на тему: «Навчання учнів з особливими освітніми потребами. Інклюзивне навчання». Ознайомила присутніх із польським досвідом впровадження інклюзивного навчання, підкресливши спільні з Україною пріоритети у цьому напрямку роботи, та наголосила, що важливим завданням школи є забезпечити різні потреби особливої дитини (емоційні, пізнавальні, творчі, фізичні, моральні) для того, аби в майбутньому така дитина знайшла своє місце у суспільстві. Перед школою стоїть відповідальне завдання, адже саме цей інститут соціалізації має зруйнувати бар’єри щодо ставлення до дитини з особливими потребами та знайти правильний підхід до кожної з них. 

  В обговоренні взяв участь Петро Піпка - директор загальноосвітнього комплексу імені Маркіяна Шашкевича у Перемишлі, який розкрив своє бачення щодо цієї проблеми та ознайомив із напрацюваннями закладу, який очолює.

         Методист відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Марія Андріївна Бішко ознайомила з процесом розвитку інклюзії в Мостиській ОТГ і роботою  Раденицького  НВК, в якому функціонує інклюзивний клас.    

           Розкриті питання на цьому семінарі сприятимуть організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладів загальної середньої освіти Мостиської ОТГ.