Пошук по сайту

Новини
 • 10.07.2018

  Про роботу з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2»

  Завершилась робота з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2» у рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ РП, спрямованої на підтримку освітніх реформ.

  Далі
 • 09.07.2018

  Про українсько-канадський проект «Літній інститут-2018»

  В рамках заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки та з метою запровадження інтерактивних форм роботи в освітній процес закладів загальної середньої освіти у м.Львові реалізується українсько-канадський проект «Літній інститут 2018».

  З 2 до 5 липня  2018 року пройшов перший етап цього проекту на базі закладу загальної середньої освіти №83 м. Львова (вул. Пулюя, 16).

  Далі
 • 27.06.2018

  Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  26 червня в приміщенні КЗ ЛОР "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Христина Левицька організувала та провела обласний семінар для методистів, з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкoвої загальної освіти».

  Далі
 • 26.06.2018

  Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів

  26 червня методист кабінету координаційно-методичної діяльності С.Б.Пітко разом з Миськів Л.А., методистом ЦТДЮГ, організували та провели обласний семінар для педагогів закладів позашкільної освіти на тему "Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів".

  Далі
 • 26.06.2018

  Про організацію навчально-методичної роботи в ЗПО

  23 червня, С.Б.Пітко, методист кабінету координаційно-методичної діяльності, в приміщенні КЗ ЛОР "Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти" провела семінар на тему "Організація навчально-методичної роботи в ЗПО".

  Далі
 • 20.06.2018

  Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи

  12 червня 2018 року відбувся навчально-практичний семінар для директорів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Миколаївського району, Тростянецької та Розвадівської об’єднаних територіальних громад на тему: «Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи».

  Далі
 • 17.06.2018

  "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.

   

  Далі
  03.04.2018

  На сьогоднішній день воно являє собою комплекс адміністративних, правових, програмних і апаратно-технічних засобів, які забезпечують побудову єдиного інтегрованого інформаційного середовища країни в галузі освіти.

  Документами про загальну середню освіту державного зразка, які створюються в рамках єдиного виробничого циклу ІВС "ОСВІТА" є:

  • свідоцтво про базову загальну середню освіту;
  • свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;
  • свідоцтво про базову загальну середню освіту за спеціальною програмою (для випускників з порушеннями розумового розвитку, які отримали базову загальну середню освіту за спеціальною програмою);
  • атестат про повну загальну середню освіту;
  • атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту (для випускників, нагороджених срібною медаллю "За досягнення у навчанні");
  • атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту (для випускників, нагороджених золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні").

  Наскільки правильно складений і оформлений документ, організована робота з ним, багато в чому залежить своєчасність та правильність  формування документів у галузі освіти.

  Вузлами відповідного рівня, в яких розташовуються бази даних і засоби підтримки їхнього функціонування є відділи освіти районних держадміністрацій, територіальних об’єднаних громад і навчальні заклади обласного підпорядкування.

  З метою якісного формування обласної бази даних, доставки і видачі документів про освіту для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017/2018 навчального року в Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 29-30 березня 2018 року були проведені семінари-тренінги для посадових осіб, які відповідальні за замовлення документів про освіту.

  Іванюк О.В., начальник відділу ліцензування та атестації навчальних закладів департаменту освіти і науки ЛОДА, звернув увагу учасників семінару на відповідальну і скрупульозну роботу в перевірці  реквізитів навчальних закладів, а також достовірної інформації про їх випускників. Олександр Володимирович відповідав на питання про правильність в оформленні документів навчального закладу у зв’язку зі зміною назви закладу, про правонаступництво новоутворених загальноосвітніх шкіл і їх можливості у замовленні документів.

  Прончак С.І., методист кабінету інформаційних технологій навчання, проінформував про календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання в 2018 році.  

  Методист кабінету інформаційних технологій навчання ЛОІППО Парій Н.З.  розповіла про  зміни в організації замовлення  документу про освіту державного зразка, а саме про «свідоцтво про базову загальну середню освіту за спеціальною програмою». Надія Зіновіївна звернула увагу на проблемні питання у внесенні даних і їх достовірності згідно документів випускника закладу.

  Учасники семінару розглядали питання формування замовлення дублікатів документів про освіту  і достовірності поданої інформації про назву навчального закладу на момент закінчення його  власником документа, використовуючи можливості програми Education.

  Під час тренінгу була проаналізована інформація щодо сформованих замовлень і запропоновано внести корективи в замовленнях деяких навчальних  установ.

  На сьогоднішній день інформаційна база системи налічує більш ніж 20 мільйонів записів та включає відомості про всі навчальні заклади України незалежно від їх форми власності, підпорядкування та рівня акредитації. Принцип побудови системи полягає в поступовій реєстрації кожного етапу отримання особою освітнього рівня та відповідного документу державного зразку. Тобто, факт отримання особою свідоцтва або атестату про середню освіту фіксується в системі при виготовленні цього документа та підтверджує закінчення особою загальноосвітнього навчального закладу. При вступі до училища, ПТУ, технікуму, коледжу чи ВНЗ студентам (учням) видаються студентські (учнівські) квитки державного зразка, які підлягають реєстрації в системі. Після закінчення навчання та здачі атестаційних іспитів випускник отримає новий освітньо-кваліфікаційний рівень та відповідний документ про освіту, що підтвердить цей факт. Таким чином, фізична особа не може одержати диплом фахівця без вступу до навчального закладу, що має підтвердитися відомостями в системі про видачу студентського (учнівського) квитка та даними про отримання нею попередніх освітніх рівнів. Програмні засоби ІВС "ОСВІТА" забезпечують виконання перевірки достовірності документів про освіту безпосередньо на сайті www.osvіta.net, здійснивши попередню реєстрацію та зазначивши реквізити наявного документа.