Пошук по сайту

Новини
 • 10.07.2018

  Про роботу з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2»

  Завершилась робота з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2» у рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ РП, спрямованої на підтримку освітніх реформ.

  Далі
 • 09.07.2018

  Про українсько-канадський проект «Літній інститут-2018»

  В рамках заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки та з метою запровадження інтерактивних форм роботи в освітній процес закладів загальної середньої освіти у м.Львові реалізується українсько-канадський проект «Літній інститут 2018».

  З 2 до 5 липня  2018 року пройшов перший етап цього проекту на базі закладу загальної середньої освіти №83 м. Львова (вул. Пулюя, 16).

  Далі
 • 27.06.2018

  Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  26 червня в приміщенні КЗ ЛОР "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Христина Левицька організувала та провела обласний семінар для методистів, з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкoвої загальної освіти».

  Далі
 • 26.06.2018

  Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів

  26 червня методист кабінету координаційно-методичної діяльності С.Б.Пітко разом з Миськів Л.А., методистом ЦТДЮГ, організували та провели обласний семінар для педагогів закладів позашкільної освіти на тему "Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів".

  Далі
 • 26.06.2018

  Про організацію навчально-методичної роботи в ЗПО

  23 червня, С.Б.Пітко, методист кабінету координаційно-методичної діяльності, в приміщенні КЗ ЛОР "Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти" провела семінар на тему "Організація навчально-методичної роботи в ЗПО".

  Далі
 • 20.06.2018

  Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи

  12 червня 2018 року відбувся навчально-практичний семінар для директорів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Миколаївського району, Тростянецької та Розвадівської об’єднаних територіальних громад на тему: «Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи».

  Далі
 • 17.06.2018

  "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.

   

  Далі
  08.05.2018

         3 травня 2018 року проведено семінар для педагогічних працівників області (за окремим списком) на тему «Анкета як інструмент самооцінювання  у загальноосвітньому навчальному закладі. Вимоги до укладання анкет. Представлення проектів внутрішньошкільного моніторингу  якості освіти за обраними напрямками».

           Методист кабінету розвитку освіти Наталія Бобеляк у своїй презентації акцентувала увагу на особливостях  анкетування   як одного із найпоширеніших методів самооцінювання.  Учасники семінару  ознайомилися  із типами запитань анкети та   вимогами до  їх формулювання.

           На практичній частині  семінару педагоги  рецензували   анкети для опитування  членів шкільної громади, а також   набували    вмінь та навиків  самостійного  укладання  анкет.

           Слухачі семінару презентували  результати самостійної роботи -  власні  проекти  моніторингових досліджень різного тематичного спрямування. Цікавими виявилися розроблені  проекти  заступником директора з навчально-виховної роботи Мостиської ЗОШ №2 І-ІІ ст.  Макух О.В. та вчителем  математики Городоцького НВК №5 Бендас О.Я. на тему «Використання комп’ютерних технологій на уроках».  Методист  відділу освіти, культури і туризму , молоді та спорту  Шегинівської сільської ради Гудима Л.Я. та заступник директора  Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Мостиського району Кундис Г.І. презентували проект «Моніторинг особистих здобутків учнів у позаурочній діяльності». А педагогічні працівники   опорного закладу  «Жидачівська ЗОШ І-ІІ  ст.№2» Шинкар О.А. та Бойкович М.Я.  ознайомили  присутніх з розробленим проектом «Моніторинг адаптації учнів 5-х класів до навчання у базовій школі».         

           Захист проектів внутрішньошкільного моніторингу  супроводжувався  активним  обговоренням  проблем функціонування сучасної школи в умовах її реформування.