Пошук по сайту

Новини
  03.06.2018

  1 червня декілька сотень дітей взяли участь у Святі дитячої творчості, яке організували у межах Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт».

  Щоб реалізувати свій творчий потенціал понад 1000 учасників з 12 країн світу (Німеччини, Італії, Молдови, Болгарії, Білорусії, Литви, Латвії, Чехії, Польщі, Румунії, Малайзії), а особливо багато дітей зі Сходу та Півдня України зареєструвались на сайті artclass.lviv.ua та виявили бажання прибути на Львівщину, щоб протягом цього літа стати учасниками Золотого мольберта.

  Свято дитячої творчості розпочалось у Соборі св. Юра відправою Архієпископа Львівського Ігоря Возьняка та благословенним молебнем за дар життя та мир в Україні. Опісля учасники разом із Владикою Ігорем пройшли від площі Святого Юра вулицями міста духовно-мистецькою прощею до Палацу Мистецтв.

  «Я дуже рада, що ми «Золотим мольбертом» у нас, на Львівщині, об'єднуємо усю Європу та нашу славну Україну», - наголосила ініціатор та організатор Форуму «Золотий мольберт» та старший викладач кафедри життєвих компетентностей КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Ольга Михайлюк.

  Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив, що Львівщина – це те місце, де кожна людина може себе реалізувати, продемонструвати свій талант. 

  Міжнародний конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт» має на меті формування засобами мистецтва загальнолюдських і духовних цінностей у дітей та молоді, виявлення їх здібностей, розвиток творчого потенціалу, художньо-естетичних смаків, популяризація дитячої творчості на пересувних виставках тощо.

  Міжнародний Форум дитячої творчості «Золотий мольберт», а в його рамках – конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького», відомий своїми щорічними майстер-класами, пленерами, пересувними виставками, семінарами й конференціями, створенням Львівської муніципальної дитячої галереї та єдиної у світі – «Дитячої галереї під відкритим небом» на площі св. Юра у Львові тощо.