Пошук по сайту

Новини
 • 10.07.2018

  Про роботу з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2»

  Завершилась робота з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2» у рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ РП, спрямованої на підтримку освітніх реформ.

  Далі
 • 09.07.2018

  Про українсько-канадський проект «Літній інститут-2018»

  В рамках заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки та з метою запровадження інтерактивних форм роботи в освітній процес закладів загальної середньої освіти у м.Львові реалізується українсько-канадський проект «Літній інститут 2018».

  З 2 до 5 липня  2018 року пройшов перший етап цього проекту на базі закладу загальної середньої освіти №83 м. Львова (вул. Пулюя, 16).

  Далі
 • 27.06.2018

  Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  26 червня в приміщенні КЗ ЛОР "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Христина Левицька організувала та провела обласний семінар для методистів, з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкoвої загальної освіти».

  Далі
 • 26.06.2018

  Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів

  26 червня методист кабінету координаційно-методичної діяльності С.Б.Пітко разом з Миськів Л.А., методистом ЦТДЮГ, організували та провели обласний семінар для педагогів закладів позашкільної освіти на тему "Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів".

  Далі
 • 26.06.2018

  Про організацію навчально-методичної роботи в ЗПО

  23 червня, С.Б.Пітко, методист кабінету координаційно-методичної діяльності, в приміщенні КЗ ЛОР "Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти" провела семінар на тему "Організація навчально-методичної роботи в ЗПО".

  Далі
 • 20.06.2018

  Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи

  12 червня 2018 року відбувся навчально-практичний семінар для директорів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Миколаївського району, Тростянецької та Розвадівської об’єднаних територіальних громад на тему: «Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи».

  Далі
 • 17.06.2018

  "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.

   

  Далі
  14.06.2018

  От і відшумів Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки  на тему: «Сім’я – лоно культури людства» під поетичною назвою «Родина, родина – це вся Україна з глибоким корінням, з високим гіллям». 

  Всі три дні фестивалю пройшли під знаком лейтмотиву заходу «Тільки родина, як вічна зернина,  на невмирущому полі життя» Геніальні слова В. Крищенка, взяті за назву та лейтмотив,  влучно й лаконічно відобразили всю глибину поняття родини й закцентували увагу на гострій необхідності встати сьогодні всією суспільною спільнотою на захист святості сім’ї і шлюбу.

  Співорганізаторами фестивалю виступили  Департамент освіти і науки  Львівської облдержадміністрації, Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Інститути гуманітарних та соціальних наук,    права та психології   Національного університету «Львівська політехніка», Факультет педагогічної освіти Львівського національного університету імені І. Франка, КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут  післядипломної педагогічної освіти», Служба у справах дітей Львівської ОДА, Притулок для дітей служби у справах дітей Львівської ОДА ГО «Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки».

                 Програма заходу складалася з пленарних виступів, 12 майстер-класів, виступів в рубриках «Сімейні історії» та «Віночок етнопедагогік». Учасники мали змогу заглибитися в духовні витоки й суть родинного життя, ознайомитися з поглядами на родину та сімейне виховання з точки зору єврейських, польських, мусульманських традицій, переосмислили ще раз досвід  виховання української шляхти, обміркували спільно з учасниками панельної дискусії «Без сім’ї і свого роду нема нації, народу» злободенні родинні питання.  Експертами панельної дискусії вступили представники чотирьох поколінь: неодружений громадський діяч, журналіст, волонтер Мирослав Грет,  молода мама трьох чарівних діток, координаторка проектів Інституту лідерства та Управління УКУ   Ірина Цяпа, молодий дідусь – президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, член громадської ради Міністерства освіти і науки України, Лицар Гуманної Педагогіки, к.ф.н. Станіслав Крук (м. Хмельницький)  і молода прабабуся - член Національної Спілки письменників України, творець Авторської школи Марії Чумарної  Марія Чумарна.                Мав фестиваль і двох зарубіжних гостей: Хенка Бонса – експерта у галузі «Спеціальна освіта», радника у правозахисній організації «Amnesty International» (Нідерланди), який ознайомив з психологічними  основами щасливої сім’ї,   та Антуна Лісєца – доктора медицини, спеціаліста загальної хірургії (м. Пожега, Хорватія). Останній звернув увагу на гостру необхідність протидіяти силам, які займаються сексуальним розтлінням молоді, пропагують гендер як нівелювання статі та ролевих функцій подружжя, відстоювати право ненародженої дитини на природне зачаття  та  життя.    В перервах іноземці жваво спілкувалися з іншими учасниками, проходив активний обмін контактами, отже зав’язані знайомства продовжать існувати і після завершення  заходу.

              Фестиваль зібрав учасників з усієї України, в тім числі й з окупованого Криму. Біля семисот людей, які самі , абсолютно добровільно, без жорсткої вказівки зверху, власним коштом приїхали до Львова осмислити шляхи морального оздоровлення життєдіяльності родини, яскраво свідчать про актуальність теми фестивалю й суспільну потребу духовного відродження. Більшість із них – педагоги, але тішить той факт, що все більше людей інших професій цікавляться гуманною педагогікою і сприймають серцем філософію духовного гуманізму.

  До фестивалю була вдана книжечка «Діти з Богом розмовляють…», написана самими дітьми віком від 8 до 18 років. Ці дитячі розмови – спроба захисту від нас, дорослих, майже в кожному листі – просьба про мир як тихе  волання: «Схаменіться, дорослі! Не руйнуйте світ, який самі забудували прекрасними будівлями і прикрасили чудовими квітами! Не винищуйте в ньому всі форми життя, які з Божого благословення проклюнулись в цьому світі!..»

  Це і  спроба захистити нас від бід і нещасть,  дочасної смерті…

  Це спроба зрозуміти наш світ ширше й глибше, ніж ми, вчителі, можемо їм дати з усього багатства своїх знань…

  Це наївна спроба отримати втілення як найбільших мрій, так і простих щоденних нехитрих бажань, продиктованих способом життя родини…

   Це і тиха надія, що дорослі таки звернуть увагу на той біль, що поселився в маленькому сердечку і ятрить його дорослими стражданнями...

  Ці листи дітей (з різних областей України) для вдумливого читача – діагностика внутрішнього світу наших дітей, широке поле для власних розмислів та взаємодії з ними

  Також до фестивалю була підготовлена спеціальна відозва, написана від імені ненародженої дитини всім нам. Текст написала доцент ЛОІППО к.ф.н. Л.Кудрик, як сама вона зазначила  «написалось на одному диханні». За рішенням оргкомітету фестивалю відозва буде оприлюднена в ЗМІ, зокрема на сторінці фестивалю та в групі «Гуманна педагогіка України» у Фейсбуці.

  Фестиваль  відбувся... Але залишилася посіяна ним любов. Частинки цієї любові учасники розвезли у своїх серцях по своїх домівках і на Землі стало трішки більше тепла, трішки більше Світла, трішки більше підстав для  взаєморозуміння та прощення.