Пошук по сайту

Новини
 • 10.07.2018

  Про роботу з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2»

  Завершилась робота з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2» у рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ РП, спрямованої на підтримку освітніх реформ.

  Далі
 • 09.07.2018

  Про українсько-канадський проект «Літній інститут-2018»

  В рамках заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки та з метою запровадження інтерактивних форм роботи в освітній процес закладів загальної середньої освіти у м.Львові реалізується українсько-канадський проект «Літній інститут 2018».

  З 2 до 5 липня  2018 року пройшов перший етап цього проекту на базі закладу загальної середньої освіти №83 м. Львова (вул. Пулюя, 16).

  Далі
 • 27.06.2018

  Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  26 червня в приміщенні КЗ ЛОР "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Христина Левицька організувала та провела обласний семінар для методистів, з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкoвої загальної освіти».

  Далі
 • 26.06.2018

  Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів

  26 червня методист кабінету координаційно-методичної діяльності С.Б.Пітко разом з Миськів Л.А., методистом ЦТДЮГ, організували та провели обласний семінар для педагогів закладів позашкільної освіти на тему "Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів".

  Далі
 • 26.06.2018

  Про організацію навчально-методичної роботи в ЗПО

  23 червня, С.Б.Пітко, методист кабінету координаційно-методичної діяльності, в приміщенні КЗ ЛОР "Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти" провела семінар на тему "Організація навчально-методичної роботи в ЗПО".

  Далі
 • 20.06.2018

  Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи

  12 червня 2018 року відбувся навчально-практичний семінар для директорів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Миколаївського району, Тростянецької та Розвадівської об’єднаних територіальних громад на тему: «Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи».

  Далі
 • 17.06.2018

  "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.

   

  Далі
  09.07.2018

  В рамках  заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки та з метою запровадження інтерактивних форм роботи в освітній процес закладів загальної середньої освіти у м.Львові реалізується українсько-канадський проект «Літній інститут 2018».

  З 2 до 5 липня  2018 року пройшов перший етап цього проекту на базі закладу загальної середньої освіти №83 м. Львова (вул. Пулюя, 16).

  Учасниками першого етапу стали 11 науковців та викладачів КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», 6 керівників та методистів науково-методичного центру освіти м.Львова, 32 керівники та педагоги трьох закладів освіти м.Львова та  63 керівники та педагоги дев’яти опорних закладів освіти області.

  Учасниками першого етапу проекту стали школи №№ 68, 83, 98 м.Львова та опорні: Жидачівська ЗОШ №2, Рава-Руська ЗОШ №1 Жовківського району, Сасівський НВК Золочівського району, Бібрська ЗОШ імені Уляни Кравченко, Сколівська академічна гімназія, Сокальська ЗОШ №4, Івано-Франківська ЗОШ імені Івана Франка Яворівського району, Рудківська ЗОШ імені В. Жеребного Рудківського ОТГ Самбірського району, Баранівецький НВК Воле-Баранецької ОТГ Самбірського району;

  Цільова група учасників проекту: директор, заступник директора з навчально-виховної роботи, заступник директора з початкової освіти, вчителі української мови і літератури, іноземної  мови, природничих наук, психолог.

  Заняття в групах за напрямками проводили канадські тренери, яким допомагали українські колеги.

  Для учасників створено  належні  умови  для організації і проведення заходів у рамках українсько-канадського проекту на базі закладу загальної середньої освіти №83 м.Львова.

  Цього тижня (9-13.07.2018 р.) українсько-канадський проект продовжується. Нові заклади освіти, нові обличчя, але прагнення ті ж, що і минулого тижня: збудувати нову українську школу, в які би навчався успішний учень. Учасниками другого етапу проекту є 160 керівників та вчителів із 20 закладів освіти: СЗШ №№ 7, 20, 21, 29, 33, 48, 57, 60, 72, 77 м.Львова, Дрогобицька спеціалізована школа №2, Стрийська ЗОШ №6, ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3», Городоцький НВК №5, Куликівська ХЗОШ І-ІІІ ступенів Жовківського району, ОЗ «Комарнівський НВК» Городоцького району, ОЗ «Жовтанецька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Жовтанецької ОТГ Кам’янка-Бузького району,  Новокалинівський НВК Новокалинівської ОТГ Самбірського району та дві школи Донецької області.

  Учасники і першого і другого етапів вчилися в вчаться працювати у командах, створювати проекти і програми, визначати місію і цілі закладу освіти, спілкуватися і творити нові концептуальні засади нової української школи.