Пошук по сайту

Новини
 • 22.02.2019

  «Від авторів до учнів: шлях шкільного підручника»

  Круглий стіл «Від авторів до учнів: шлях шкільного підручника» відбувся 21лютого 2019 у Львівському ОІППО. Львів’яни, які є творцями низки шкільних підручників, вперше зустрілися всі разом та познайомилися.

  Далі
 • 20.02.2019

  Про перспективи розвитку єдиного курсу "Історія: України і світ"

  Семінар  "Актуальні питання викладання та перспективи розвитку єдиного курсу "Історія: Україна і світ"" відбувся  13 лютого 2019 року у приміщенні Навчально-методичного центру освіти м. Львова.  

  Далі
 • 20.02.2019

  Відбувся семінар-тренінг для класних керівників 5-9 класів

  19 лютого на базі ЛОІППО в приміщенні Французького альянсу у рамках проекту "Культура добросусідства" відбувся семінар-тренінг для класних керівників 5-9 класів області "Батьківські збори по-новому" на тему "Формула ефективного спілкування ".

  Далі
 • 19.02.2019

  IV (фінальний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. П. Яцика

  Мова згуртовує, об’єднує людей, утворює націю. Мова є важливим засобом не лише спілкування, а й боротьби з недругами. Мова – серце нації… Такі крилаті вислови лунали 16 лютого 2019 року в приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62 м. Львова на ІV загальнонаціональному етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

  Далі
 • 18.02.2019

  Від авторів до учнів: шлях шкільного підручника

  Запрошуємо авторів шкільних підручників – львів’ян – поспілкуватися про сучасний процес створення та поширення шкільних підручників.

  Круглий стіл «Актуальні проблеми сучасного українського підручникотворення»  відбудеться 21 лютого о 15 год у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (вул. І. Огієнка, 18а, ауд. 505).

  Далі
 • 18.02.2019

  «Круглий стіл» з керівниками опорних шкіл

  Дискусійна розмова відбулася за круглим столом з керівниками опорних шкіл-учасниць пілотного проекту «Професійний розвиток педагогічних працівників».

  Обговорено питання щодо модернізації навчання педагогів у контексті особистісно орієнтованого підходу та Нової української школи, а також можливість організації курсової перепідготовки педагогічних працівників шкіл ОТГ на базі опорних шкіл, які мають сформовану тренерську мережу.

  Далі
 • 18.02.2019

  Тренінг «Використання ігрового методу в екологічній освіті»

  На базі СЗШ №4 м.Стрия в дружній і творчій атмосфері проведено тренінг «Використання ігрового методу в екологічній освіті» з учителями початкових класів та природничого циклу шкіл м. Стрия

  З учителями початкових класів проведено гру «Зелене місто майбутнього». Вчителі створювали проект міста майбутнього: зеленого, з чистим повітрям, із прибраними вулицями, енергоефективними будинками, затишними під’їздами, із задоволеними своїм життям мешканцями, свідомими та активними членами місцевих громад. Прогнозували: як цього досягти? Приймали рішення: як побудувати таке місто? Визначали існуючі проблеми та шляхи їх подолання. Приймали рішення як досягти бажаного результату. Оцінювали, наскільки  готові будувати зелене майбутнє міста у своєму повсякденному житті.

  Далі
  26.09.2018

  Відомо, що питання профілактики ранньої алкоголізації дітей в Україні визнано актуальним для сьогодення і піднімається на рівні Уряду Держави як першочергове. Статистика свідчить, що більшість учнів 12-13 років вже спробували алкогольні напої, а частина з них вживає слабоалкогольні напої систематично.

  У навчальних закладах Львівської області з 2010року впроваджується інформаційно-освітня протиалкогольна програма «Сімейна розмова». Реалізація Програми зменшує ризик появи алкогольної залежності у дитини та підвищує сімейний захист від неї, дозволяє формувати навички необхідні для прийняття позитивних рішень спрямованих на захист власного здоров’я  та здоров’я інших.

  Питанням вивчення рівня поінформованості школярів про алкогольну залежність дорослих і дітей, види відповідальності за правопорушення, скоєні в стані алкогольного сп’яніння, особистого ставлення підлітків до алкоголю був присвячений круглий стіл «Реалізація програми «Сімейна розмова» як один із методів формування здорового способу життя учнівської молоді» за участю старшого інспектора ювенальної превенції ГУНП у  Львівській області Канюка Володимира Михайловича, психолога Шапочки Євгенії Анатоліївни, який провели працівники навчально-методичного центру психологічної служби ЛОІППО 26 вересня 2018р.

           Шапочка Є. розповіла про особливості роботи з підлітками, які є алкожалежними, навела приклади із своєї практики. Наголосила, що варто приділяти більше уваги формуванню в учнів життєвих та моральних цінностей.

           Старший інспектор Канюк В. поінформував учасників про профілактичну роботу, яку проводить сектор ювенальної превенції з попередження раннього вживання психоактивних речовин серед учнівської молоді. Зазначив, що профілактичний ефект буде сильнішим, якщо найближче оточення учнів теж буде охоплене профілактичним інформуванням.

           Досвідом роботи впровадження Програми у Яворівському районі поділилася соціальний педагог Чугаєвська Оксана Богданівна, у Городоцькому районі -  Ділай Любов Степанівна. Завдяки Програмі можемо говорити про кращу  поінформованість учнів 7-8 класів стосовно алкоголізму та його наслідків.  

  Підсумком роботи круглого столу стала резолюція, яка була прийнята учасниками заходу: надалі використовувати у роботі інформаційно-освітню протиалкогольну програму «Сімейна розмова»; продовжувати співпрацю ЗЗСО  з відповідними структурними підрозділами виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськими організаціями; формувати конструктивну позитивну поведінку здобувачів освіти; проводити правоосвітню роботу з учнівськими колективами та батьківською громадськістю.