Пошук по сайту

Новини
    03.10.2018

    2 жовтня 2018 року на базі ЛОІППО відбулася нарада вчителів інформатики з питання організації підготовки та проведення учнівських олімпіад та конкурсів з інформатики та інформаційних технологій.

    В час, коли інформаційні технології є провідними, саме ці олімпіади відкривають перед школярами можливість глибше опанувати секрети опрацювання інформації різними методами. В обговоренні даних питань взяли участь доцент кафедри прикладної математики ЛНУ ім. Івана Франка Білецький Василь Миколайович та випускники цього університету, переможці міжнародних олімпіад з інформатики Віталій Герасим, Андрій Макар та Тарас Савіцький Юнаки своїм прикладом намагалися продемонструвати вчителям важливість залучення школярів до олімпіадного руху та реальність досягнення високих результатів незалежно від місця проживання учнів. Вони ознайомили учасників наради з ідеями розв’язків задач минулорічної районної олімпіади. Василь Миколайович розповів про можливості платформи Алготестер (http://algotester.com/uk), на якій будуть проводитися змагання з програмування. Цього року вперше на цьому майданчику 27жовтня буде проведена шкільна олімпіада. Районна олімпіада відбудеться 18 листопада.

    Манько Надія Миколаївна ознайомила вчителів з вимогами до завдань з інформаційних технологій та особливостями проведення цієї олімпіади.

    Вчителі обмінялися думками щодо рівня складності олімпіадних задач, їх кількості та часу, що відводиться на виконання.