Пошук по сайту

Новини
 • 22.02.2019

  «Від авторів до учнів: шлях шкільного підручника»

  Круглий стіл «Від авторів до учнів: шлях шкільного підручника» відбувся 21лютого 2019 у Львівському ОІППО. Львів’яни, які є творцями низки шкільних підручників, вперше зустрілися всі разом та познайомилися.

  Далі
 • 20.02.2019

  Про перспективи розвитку єдиного курсу "Історія: України і світ"

  Семінар  "Актуальні питання викладання та перспективи розвитку єдиного курсу "Історія: Україна і світ"" відбувся  13 лютого 2019 року у приміщенні Навчально-методичного центру освіти м. Львова.  

  Далі
 • 20.02.2019

  Відбувся семінар-тренінг для класних керівників 5-9 класів

  19 лютого на базі ЛОІППО в приміщенні Французького альянсу у рамках проекту "Культура добросусідства" відбувся семінар-тренінг для класних керівників 5-9 класів області "Батьківські збори по-новому" на тему "Формула ефективного спілкування ".

  Далі
 • 19.02.2019

  IV (фінальний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. П. Яцика

  Мова згуртовує, об’єднує людей, утворює націю. Мова є важливим засобом не лише спілкування, а й боротьби з недругами. Мова – серце нації… Такі крилаті вислови лунали 16 лютого 2019 року в приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62 м. Львова на ІV загальнонаціональному етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

  Далі
 • 18.02.2019

  Від авторів до учнів: шлях шкільного підручника

  Запрошуємо авторів шкільних підручників – львів’ян – поспілкуватися про сучасний процес створення та поширення шкільних підручників.

  Круглий стіл «Актуальні проблеми сучасного українського підручникотворення»  відбудеться 21 лютого о 15 год у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (вул. І. Огієнка, 18а, ауд. 505).

  Далі
 • 18.02.2019

  «Круглий стіл» з керівниками опорних шкіл

  Дискусійна розмова відбулася за круглим столом з керівниками опорних шкіл-учасниць пілотного проекту «Професійний розвиток педагогічних працівників».

  Обговорено питання щодо модернізації навчання педагогів у контексті особистісно орієнтованого підходу та Нової української школи, а також можливість організації курсової перепідготовки педагогічних працівників шкіл ОТГ на базі опорних шкіл, які мають сформовану тренерську мережу.

  Далі
 • 18.02.2019

  Тренінг «Використання ігрового методу в екологічній освіті»

  На базі СЗШ №4 м.Стрия в дружній і творчій атмосфері проведено тренінг «Використання ігрового методу в екологічній освіті» з учителями початкових класів та природничого циклу шкіл м. Стрия

  З учителями початкових класів проведено гру «Зелене місто майбутнього». Вчителі створювали проект міста майбутнього: зеленого, з чистим повітрям, із прибраними вулицями, енергоефективними будинками, затишними під’їздами, із задоволеними своїм життям мешканцями, свідомими та активними членами місцевих громад. Прогнозували: як цього досягти? Приймали рішення: як побудувати таке місто? Визначали існуючі проблеми та шляхи їх подолання. Приймали рішення як досягти бажаного результату. Оцінювали, наскільки  готові будувати зелене майбутнє міста у своєму повсякденному житті.

  Далі
  05.10.2018

   

  Семінар–практикум для соціальних педагогів ЗЗСО Форум-театр як інноваційна форма роботи із учнівською молоддю на тему «Попередження проявів булінгу  в учнівському середовищі»

  «Театр – це форма знання, може та повинна бути використана як засіб для трансформації суспільства. Театр може допомогти нам будувати наше майбутнє, а не чекати, коли його побудує хтось інший». Ці слова бразильського театрала, режисера та громадського діяча Аугусто Боаля характеризують суть форум-театру. За визначенням форум-театр – це одна із методик, яка входить до складу «театру пригноблених» метою якого є вивчення «акторами» та «глядачами-акторами» ситуації для подальшого використання власних ідей та досвіду з метою внесення позитивних змін у своє середовище. Це театральна гра, у якій проблема показана в нерозв’язаній формі, а глядачів запрошують запропонувати рішення та показати їх на сцені. Темами вистав форум-театру можуть бути найрізноманітніші проблеми суспільства: від профілактики молодіжної злочинності до екологічної тематики. Проблема тут завжди пов’язана з ситуацією  пригноблення, в якій зазвичай є видимі гнобителі та головний герой, якого пригноблюють. Результатом застосування методики форум - театру є надбання пригніченою людиною навичок безпечної поведінки та прийняття найбільш вдалих рішень для протидії пригнічення, допомога в отриманні нового досвіду для вирішення проблеми, яка постала перед людиною, пошук шляхів вирішення негативних явищ у суспільстві; залучення аудиторії до спільної праці з метою подолання соціальних проблем.  Цей інноваційний виховний метод може бути коротко описаний як засіб створення вистав на основі персонального досвіду конкретної людини і його соціального світогляду.

  Про особливості методу форум-театру 4 жовтня 2018 р. говорили на семінарі-практикумі для соціальних педагогів, який провели працівники навчально-методичного центру психологічної служби ЛОІППО.  Учасники семінару мали можливість побачити виставу, вплинути на сценарій і змінити ситуацію на краще, спробувати себе у ролі актора. У семінарі взяли участь учениці 11-го класу ліцею «Оріяна» м. Львова, які презентували виставу форум-театру та взяли активну участь у її обговоренні.

  Ідеї форум-театру спрямовані на формулювання проблеми, щоб учні вчилися сумніватися, мислити, розвивати навички критичного мислення. Сцена може стати майданчиком для обміну знаннями, діалогу, моделювання ситуації, навчання через досвід.