Пошук по сайту

Новини
 • 17.01.2019

  ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕБІНАР ДО ДНЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

  4 лютого 2019 року відбудеться вебінар з нагоди Дня Безпечного Інтернету, який цього року відзначається 5 лютого. Організаторами заходу є ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету» та НВК №141 «ОРТ» м. Києва.

  До участі запрошуються вчителі, адміністрація закладів загальної середньої освіти та всі зацікавлені особи.

  Початок заходу – 14.00, тривалість – 60 хвилин.

   

  Далі
 • 16.01.2019

  Старий рік минає, Новий наступає!

  15 січня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися збори трудового колективу, на яких підрозділи інституту звітували про зроблене у минулому році, а також вітали колег колядками, щедрівками і віншуваннями з нагоди Нового року та Різдва Христового. Звіти теж були оригінальними, деякі кабінети і кафедри представили їх у віршованій формі.

  Далі
 • 03.01.2019

  Відбувся конкурс сценаріїв серед учителів на тему «Хрещення Київської Русі як передумова європейського вибору України»

  Про конкурс сценаріїв на тему «Хрещення Київської Русі як передумова європейського вибору України»

  У Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся конкурс сценаріїв серед учителів на тему «Хрещення Київської Русі як передумова європейського вибору України». Цей захід присвячений величній події - 1030-річчя хрещення Київської Русі-України. Учасниками конкурсу стали більше тридцяти педагогів освітніх закладів Львівщини. Вони якнайкраще намагалися розкрити тематику величної дати у своїх методичних розробках: виховних заходах, годинах спілкування, квестах, бінарних уроках тощо. Педагоги використали інноваційні методики в укладанні сценаріїв.

  Далі
 • 26.12.2018

  Навчально-практичний семінар для практичних психологів ЗДО

  Підвищення якості  дошкільної освіти, оновлення її змісту та форм організації  освітнього процесу, запровадження освітніх інновацій та інформаційних технологій, поширення та впровадження кращого педагогічного досвіду роботи  педагогічних працівників ЗДО – основні завдання сучасної дошкільної освіти.

  Далі
 • 14.12.2018

  Відбувся семінар-практикум для практичних психологів ОТГ та ВНЗ І-ІІ р.а. «Домашнє насильство як порушення прав людини...»

  Дитинство є таким періодом в житті кожної людини, коли закладаються основи особистісної активності, особистісні властивості та цінності, що визначають якість майбутнього життя. Одночасно це такий життєвий період, коли дитина як людина і як особистість найменш захищена від соціального, фізичного і психічного насильства. Оскільки існує і широко поширена агресія, можна говорити про її жертви – дітей і підлітків, які потерпають від насильства.

  Далі
 • 14.12.2018

  Громадянська освіта як важливий чинник утвердження демократії

  12 грудня 2018 р. у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар для методистів рай(міськ) методкабінетів, які відповідають за науково-методичний супровід громадянської освіти та вчителів цього  нового шкільного предмета, покликаного утвердити ідеї демократії в освіті та суспільстві. Тема семінару: «Актуальні питання викладання предмета «Громадянська освіта» у контексті демократизації вітчизняної освіти». 

  Далі
 • 14.12.2018

  Відбувся зональний обласний семінар-практикум для директорів закладів позашкільної освіти

  12 грудня на базі Малої академії мистецтв у м.Комарно Городоцького району відбувся зональний обласний семінар-практикум для директорів закладів позашкільної освіти на тему "Особистий розвиток педагогів засобами мистецтва". 

  Далі
  18.10.2018

  12 жовтня 2018 року на базі Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 проведено Навчально-методичним центром психологічної служби КЗ ЛОР «»ЛОІППО» навчально-практичний семінар для директорів, практичних психологів, соціальних педагогів, логопедів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Золочівського району на тему: «Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи». Організація роботи Інклюзивно-ресурсного центру».

  Розглянуто питання:

  -Інклюзивна освіта - рівний доступ до якісної освіти, Організація роботи Інклюзивно-ресурсного центру (Солтис Олександра Іванівна, методист навчально-методичного центру психологічної служби ЛОІППО);

  -Психолого-соціальний супровід дітей з особливими освітніми потребами (Приведа Олександра Миколаївна, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби ЛОІППО).

            На сьогодні інклюзивна освіта є однією з форм навчання дітей з особливими освітніми потребами, освітня філософія якої - рівність умов кожної дитини для повної реалізації її здібностей до потреб.

           Оскільки, надзвичайно актуальним є підвищення рівня компетентності кожного педагогічного працівника, зокрема фахівців психологічної служби щодо інклюзивного навчання та ефективного психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми  потребами на семінарі обговорено ряд проблемних питань, а саме:

  - які  необхідно створити умови  для організації інклюзивного  навчання;

  - які  діти можуть навчатися в інклюзивному класі;

  - якими нормативними документами необхідно керуватися при організації інклюзивного навчання;

  - завдання інклюзивного навчання, порядок комплектування інклюзивних класів;

  - охарактеризовано основні етапи  щодо створення системи  інклюзивного навчання;

  - ознайомлено з психолого-соціальним супроводом дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання та структурою взаємодії учасників інклюзивного навчання.

   

  Усім присутнім роздано методичні рекомендації з зазначених вище питань.