Пошук по сайту

Новини
    30.01.2019

    На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 01.10.2018 №1044 та департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 19.10.2019 № 07- 01/371 «Про проведення  Всеукраїнського конкурсу авторських програм працівників психологічної служби «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми» 24 січня 2019 року в Навчально-методичному  центрі психологічної служби відбулося засідання журі щодо визначення  переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів.

    Журі у складі Корнієнка І.О., кандидата психологічних наук, завідувача кафедри практичної психології, Приведи О.М., завідувача  Навчально-методичного центру психологічної служби,  Єфімової С.М., старшого викладача кафедри практичної психології,  Яремкович Н.Б., методиста Навчально-методичного центру психологічної служби, Боженко Л.Р., методиста  НМЦО м. Львова, Стадник О.В., методиста методичного  кабінету відділу Яворівської райдержадміністрації, Новаковського В.Б., методиста методичного  кабінету відділу Дрогобицького райдержадміністрації  оцінило 16 поданих авторських програм. Визначено переможців серед практичних психологів:

     

    № з/п

    Прізвище, ім’я, по  батькові  учасника

    Назва програми

    Назва  закладу загальної середньої освіти

    Адміністративна  одиниця

    (район, місто)

    Кіль-кість балів 

    Рейтингове місце

     

    1

    Петринко Л.В.

    «Школа майбутнього першокласника»

    ОЗ «Підкамінська ЗОШ І-ІІІ ст.»

    Бродівський район

    22,0

    І

    2

    Попадин Р.М.

    «Профілактика тривожності та емоційного напруження в період адаптації учнів до навчання в основній школі»

    Самбірська гімназія

    м. Самбір

    21,5

    ІІ

    3

    Боляк Л.Ф.

     

    Купровська С.З.

    «Школа – дім, де ми живемо»

    Городоцький НВК №2 «ЗОШ І ст.-гімназія»

    Городоцький ЗЗСО І-ІІІст. №4 імені Т. Кулєби та А. Одухи

    Городоцький район

    19,0

    ІІ

    4

    Кунець М.Я.

    «Розвиток особистості підлітка»

    Березинський ЗОШ І-ІІІ ст. імені  А. Марунчака

    Миколаївський район

    17,0

    ІІІ

    5

    Гельжинська Р.Р.

    «Перші кроки в школі»

    Летнянський НВК І-ІІІ ст.

    Дрогобицький район

    16,0

    ІІІ

    6

    Якимюк Н.П.

    «Програма занять для підвищення рівня самооцінки та формування самоповаги підлітків»

    Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №2

    Сокальський район

    14,5

    ІІІ

     

    Серед соціальних педагогів:

     

    № з/п

    Прізвище, ім’я, по  батькові  учасника

    Назва програми

    Назва  закладу загальної середньої освіти

    Адміністративна  одиниця

    (район, місто)

    Кіль-кість балів 

     

    Рейтингове місце

     

    1.       

    Курчик Іванна

    «Ти не один»

    Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Яворівський район

    17,0

    І

    2.       

    Гамаль Г.Я.

    «Психологічний супровід превентивного виховання школярів»

    Ліцей  №36

    м. Львів

    12,2

    ІІ

    3.       

    Пурій З.С.

    «Попередження булінгу в учнівському середовищі»

    Тростянецький НВК

    Тростянецька ОТГ

    11,8

    ІІІ