Пошук по сайту

Новини
 • 20.02.2019

  Про перспективи розвитку єдиного курсу "Історія: України і світ"

  Семінар  "Актуальні питання викладання та перспективи розвитку єдиного курсу "Історія: Україна і світ"" відбувся  13 лютого 2019 року у приміщенні Навчально-методичного центру освіти м. Львова.  

  Далі
 • 20.02.2019

  Відбувся семінар-тренінг для класних керівників 5-9 класів

  19 лютого на базі ЛОІППО в приміщенні Французького альянсу у рамках проекту "Культура добросусідства" відбувся семінар-тренінг для класних керівників 5-9 класів області "Батьківські збори по-новому" на тему "Формула ефективного спілкування ".

  Далі
 • 19.02.2019

  IV (фінальний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. П. Яцика

  Мова згуртовує, об’єднує людей, утворює націю. Мова є важливим засобом не лише спілкування, а й боротьби з недругами. Мова – серце нації… Такі крилаті вислови лунали 16 лютого 2019 року в приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62 м. Львова на ІV загальнонаціональному етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

  Далі
 • 18.02.2019

  Від авторів до учнів: шлях шкільного підручника

  Запрошуємо авторів шкільних підручників – львів’ян – поспілкуватися про сучасний процес створення та поширення шкільних підручників.

  Круглий стіл «Актуальні проблеми сучасного українського підручникотворення»  відбудеться 21 лютого о 15 год у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (вул. І. Огієнка, 18а, ауд. 505).

  Далі
 • 18.02.2019

  «Круглий стіл» з керівниками опорних шкіл

  Дискусійна розмова відбулася за круглим столом з керівниками опорних шкіл-учасниць пілотного проекту «Професійний розвиток педагогічних працівників».

  Обговорено питання щодо модернізації навчання педагогів у контексті особистісно орієнтованого підходу та Нової української школи, а також можливість організації курсової перепідготовки педагогічних працівників шкіл ОТГ на базі опорних шкіл, які мають сформовану тренерську мережу.

  Далі
 • 18.02.2019

  Тренінг «Використання ігрового методу в екологічній освіті»

  На базі СЗШ №4 м.Стрия в дружній і творчій атмосфері проведено тренінг «Використання ігрового методу в екологічній освіті» з учителями початкових класів та природничого циклу шкіл м. Стрия

  З учителями початкових класів проведено гру «Зелене місто майбутнього». Вчителі створювали проект міста майбутнього: зеленого, з чистим повітрям, із прибраними вулицями, енергоефективними будинками, затишними під’їздами, із задоволеними своїм життям мешканцями, свідомими та активними членами місцевих громад. Прогнозували: як цього досягти? Приймали рішення: як побудувати таке місто? Визначали існуючі проблеми та шляхи їх подолання. Приймали рішення як досягти бажаного результату. Оцінювали, наскільки  готові будувати зелене майбутнє міста у своєму повсякденному житті.

  Далі
 • 14.02.2019

  Відбувся обласний семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти

  13 лютого 2019 року в КЗ ЛОР “Навчально - реабілітаційному центромі І-ІІ ступенів Святого Миколая” м. Брюховичі відбувся обласний семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти «Інклюзивна освіта в закладах позашкільної освіти: реалії сьогодення. Педагогічний барометр».

  Далі
  03.02.2019

  2-3 лютого на базі загальноосвітньої школи №24 імені М.Конопницької відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури. В олімпіаді взяло участь 22 учнів з м.Львова, м.Дрогобича, м.Нового Роздолу і області (Мостиський район, Радехівський район, Жидачівський район). Учасників олімпіади привітали голова оргкомітету(Людмила Ковальва, старший викладач кафедри гуманітарної осиіти ЛЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти») та за заступник голови (Люцина Ковальська, директор загальноосвітньої школи №24 загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  №24 імені М.Конопницької Личаківського району м.Львова). Три години поспіль учні натхненно і творчо працювали над завданнями, які розкрили їхні знання і креативні здібності з польської мови і літератури. Професійне журі високо оцінило  кращі роботи. Серед призерів олімпіади хочеться відзначити роботи: Фічук Юлії (11клас), Сосновської Вероніки-Каміли, (10 клас), Курницької Олени (9 клас) - (ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 м.Львова), Ковальської Марлєни (9 клас) - Стрілецький НВК Мостиського району. Але особливо приємно серед переможців бачити Біляк Юлію, ученицю 9 класу Новороздільської ЗОШ І-ІІІ ступенів№5, яка вивчає польську мову не в спеціалізованій школі з польською мовою навчання. Оргкомітет висловлює всім членам журі подяку за злагоджену і якісну роботу.