Пошук по сайту

Новини
 • 24.02.2020

  Всеукраїнський конкурс "Джерело творчості"

  18 лютого у приміщенні Французького Альянсу відбувся обласний Всеукраїнський конкурс "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка -2020". 

  Далі
 • 20.02.2020

  На кафедрі гуманітарної освіти відзначили Міжнародний день рідної мови

  20 лютого 2020 року кафедра гуманітарної освіти провела флешмоб для вчителів української мови та літератури, присвячений Міжнародному дню рідної мови.

  Далі
 • 17.02.2020

  Конкурс авторських програм працівників психологічної служби

  Завершення ІІ етапу конкурсу авторських програм працівників психологічної служби «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми».  Далі
 • 13.02.2020

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії

  АНОНС

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії відбудуться Платформи ідей 3 "П"-2. Вчителі будуть учасниками майстер-класів з використанням інноваційних технологій навчання фізики та астрономії, панельної дискусії за участі викладача фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, співавтора лінійки підручників з фізики, директора школи та вчителів фізики.

  Далі
 • 12.02.2020

  Педагогічна різдвяна конференція

  7 – 9   лютого  2020 року   відбулася  Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна   конференція   «Українська школа в умовах гострих викликів ХХІ ст.: сталий клімат – духовний  гуманізм». Співорганізаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації,  КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Навчально-методичний центр освіти м.Львова, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу,   Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки,  Притулок для дітей Служби у справах дітей Львівської ОДА.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбувся Фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

   8 лютого 2020 року відбувся Х ювілейний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У різних куточках України лунали пророчі слова Кобзаря, здавалося, його дух витав вільною піснею у свідомості конкурсантів, які розкривали власний письменницький талант через Шевченкове слово, пов´язували  його заповіти з долею українців, визначаючи свої життєві орієнтири.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбулися Платформи ідей 3 «П»-2

  05.02.2020 р. для вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти відбулися Платформи ідей 3 «П»-2. 

  Далі
  26.06.2019

      Сьогодення ставить нові вимоги до дошкільної освіти.  Одне з ключових питань - інноваційна діяльність у ЗДО. Педагоги мають бути творчими особистостями, новаторами ідей, постійно підвищувати свій професійний рівень. А допомагати їм у цьому, надавати психологічну та методичну підтримку мають спільними зусиллями психологічна, методична  служба та адміністрація ЗДО.

          Соціально-економічна освіта дітей дошкільного віку - це крок у європейське майбутнє, яка передбачає формування у дітей соціальних  знань та умінь, готує до майбутнього дорослого життя. Інноваційний проект «Афлатот» дає можливість педагогам використовувати сучасні методи і прийоми навчання дітей. Практичний психолог ЗДО систематично і цілеспрямовано здійснює психологічний супровід впровадження програми «Афлатот», використовуючи психологічні методи та засоби щодо створення  оптимальних можливостей та умов для повноцінного та своєчасного психічного розвитку дитини.   Освітня робота за проектом здійснюється  та скерована на  пізнавальний та психологічний розвиток  дітей.

        На «Круглому столі»,  який  відбувся  25.06.2019р.  у ЛОІППО педагоги та психологи  пілотних ЗДО  ділилися досвідом роботи із впровадження програми «Афлатот», практично знайомили присутніх з методами формування у дітей  економічних знань ,  запропонували оглянути  виставку  дидактичних   посібників.

        З вітальним словом виступили заступник директора ЛОІППО Н.М. Пастушенко,   завідувач  НМЦ психологічної служби  О.М.Приведа, методист НМЦ Л.В.Зеленко.

        З цікавими презентаціями виступили вихователі-методисти ЗДО № 17 м. Червонограда  О. Семенюк, ЗДО №5 м. Сокаля С. Волошин, ЗДО с. Переможне О. Лабудець, ЗДО с. Оброшино М. Політило. Позитивні відгуки про програму «Афлатот» висловили керівники ЗДО м. Сколе, м. Буська, м. Новояворівська та планують запроваджувати її у новому навчальному році у своїх педколективах.  

         Рекомендовано: впроваджувати програму соціально-фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатот», як парціальну, у ЗДО області. Пілотним ЗДО розробити нові ігрові форми для  формування соціально-фінансових знань  дошкільників – ігри-стратегії та ігри-квести. Провести заходи із вихованцями ЗДО  «Літо з Афлатуном».