Пошук по сайту

Новини
 • 17.09.2020

  Відбулися робочі зустрічі у межах програми «Демократична школа»

  У період з 08 вересня до 15 вересня 2020 р. Ірина Синя, методистка кабінету координаційно-методичної діяльності, спільно з колегами - тренерами провела тематичні робочі зустрічі з педагогами, учнями, батьками, представниками органів місцевого самоврядування с. Руда Жидачівського району та с. Воля Висоцька Жовківського району. Ці школи цьогоріч є учасниками п’ятої хвилі Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», що реалізовує Європейський центр імені Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України, БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

  Далі
 • 07.09.2020

  Медіаосвіта для педагогів-природничників

  Реалізація Концепції «Нова українська школа» потребує ретельної методологічної й методичної підготовки вчителів, ресурсного забезпечення. Формуванню критичного мислення школярів і навичок медіаграмотності була присвячена 20 Літня школа медіаосвіти і медіаграмотності Академії української преси, яка відбулася у Києві  24-26 серпня 2020 року у межах проєкту USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.

  Далі
 • 04.09.2020

  Дистанційне навчання

  Графік дистанційного навчання  педагогічних працівників у вересні 2020 року

   

   

  Далі
 • 01.09.2020

  Робота закладів позашкільної освіти Львівщини в нових умовах

  У серпні 2020 року відбулася відеоконференція директорів закладів позашкільної освіти області, співорганізаторами якої були: ДОН ЛОДА (Л. Ковалишин), ЛОІППО (С. Пітко), Львівське відділення МАПО  (О. Кузик). Учасниками відеоконференції були п'ятдесят троє директорів ЗПО Львівщини та окремі працівники закладів, які перебували в системі ZOOM.

  Далі
 • 01.09.2020

  Реформа дошкільної освіти в Україні: пріоритетом має бути щасливе дитинство

  Завданням реформи дошкільної освіти є, зокрема, створити наступність між дошкільною та шкільною освітою, а також залучити передовий міжнародний досвід щодо підходів до освіти дітей раннього віку та забезпечення якості дошкільної освіти. 27 серпня 2020 року відбулося перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Базового компонента дошкільної освіти, який має стати місточком до Державного стандарту початкової школи. Воно було присвячене обговоренню цінностей, які мають бути в основі розроблення документів.

  Далі
 • 21.08.2020

  ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

  У травні 2020 року Британська Рада організувала спеціальний міжнародний тренінг «Віддалене навчання», участь в якому взяли вчителі з України, Білорусі та Молдови. Для поширення ідей тренінгу Міністерство освіти і науки України та Британська Рада в Україні ініціювали проведення такого курсу для методистів обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, щоб вони розповсюджували метод серед вчителів англійської мови у кожному регіоні.

  Далі
 • 13.08.2020

  Готуємося до 2020-2021 навчального року

  02.07.2019

  27 червня в ЛОІППО відбувся круглий стіл «Освітня галузь «Громадянська та історична освіта» у проекті Державного стандарту базової середньої освіти». Учасники проаналізували проект  Державного стандарту базової середньої освіти, що застосовуватиметься  з 1 вересня 2022 р. для учнів, які навчатимуться за програмами дванадцятирічної повної загальної середньої освіти. Предметом обговорення стали ціннісні орієнтири базової середньої освіти, роль громадянської та історичної освіти у формуванні ключових компетентностей, завдання галузі  «Громадянська та історична освіта» та визначені у межах цієї освітньої галузі обов’язкові результати навчання здобувачів базової загальної освіти. Пропозиції та зауваження щодо вимог до обов’язкових результатів навчання висловили доцент ЛНУ імені Івана Франка М. Мудрий, викладачі кафедри суспільствознавчої освіти ЛОІППО І. Васильків, І. Гусаков, В. Полулях, методисти І. Костюк, Р. Пастушенко і вчителі В. Лехнюк та  Т. Формос. У підсумковому документі буде враховано також міркування начальника навчально-методичного відділу ЛРЦОЯО С. Хамуляка.