Пошук по сайту

Новини
 • 13.02.2020

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії

  АНОНС

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії відбудуться Платформи ідей 3 "П"-2. Вчителі будуть учасниками майстер-класів з використанням інноваційних технологій навчання фізики та астрономії, панельної дискусії за участі викладача фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, співавтора лінійки підручників з фізики, директора школи та вчителів фізики.

  Далі
 • 12.02.2020

  Педагогічна різдвяна конференція

  7 – 9   лютого  2020 року   відбулася  Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна   конференція   «Українська школа в умовах гострих викликів ХХІ ст.: сталий клімат – духовний  гуманізм». Співорганізаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації,  КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Навчально-методичний центр освіти м.Львова, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу,   Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки,  Притулок для дітей Служби у справах дітей Львівської ОДА.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбувся Фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

   8 лютого 2020 року відбувся Х ювілейний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У різних куточках України лунали пророчі слова Кобзаря, здавалося, його дух витав вільною піснею у свідомості конкурсантів, які розкривали власний письменницький талант через Шевченкове слово, пов´язували  його заповіти з долею українців, визначаючи свої життєві орієнтири.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбулися Платформи ідей 3 «П»-2

  05.02.2020 р. для вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти відбулися Платформи ідей 3 «П»-2. 

  Далі
 • 03.02.2020

  Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

  1-2 лютого 2020 р. у стінах історичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка тривав ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. З вітальним словом до присутніх звернувся доктор історичних наук, професор, декан історичного факультету ЛНУ ім. І.Франка, голова оргкомітету Степан Петрович Качараба. Голова журі, кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн ЛНУ ім. І.Франка, Сипко Богдана Володимирівна побажала учасникам хороших результатів та зазначила, що 13 років тому також була учасницею ІІІ етапу олімпіади.

  Далі
 • 03.02.2020

  Запроси фізику до себе …

  29.01.2020 р. відбувся очний тур обласного конкурсу «Запроси фізику до себе …» у межах проєкту «Платформи ідей Нової української школи» для учнів  9-х класів закладів загальної середньої освіти.

  Далі
 • 01.02.2020

  Олімпіада з польської мови і літератури

  01 лютого відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2019/2020 навчальному році» на базі середньої загальноосвітньої школи №10 ім. св. Марії Магдалени м. Львова відбулася олімпіада з польської мови і літератури.

  Далі
  24.10.2019

  23 жовтня 2019 року  відбувся навчально - практичний семінар для практичних психологів та педагогічних працівників ЗДО на тему: «Використання елементів пісочної терапії  в програмі «Афлатот».

  Пісочна терапія - одна з найбільш цікавих і перспективних методик психотерапії. Заснована вона на юнгианскому психоаналітичному підході, який полягає у тому що психіка людини володiє власним внутрішнім імунітетом і має в собі всі необхідні ресурси до самовідновлення після психотравм. Елементи пісочної терапії практичні психологи закладів дошкільної освіти використовують у програмі соціально-фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатот». 

  Методист КППСР ЛОІППО Л.В.Зеленко наголосила, що дієвим  інструментарієм у діагностичній та корекційній роботі практичного психолога  з дошкільниками є пісочна терапія. Поряд із природнім матеріалом використовується в іграх кінетичний пісок та  моделін.  Гармонійний розвиток особистості дитини у період дошкільного дитинства та шкільного навчання – основа подальшого її успіху в умовах безперервної освіти впродовж дорослого життя. Під час сеансу пісочної терапії дитина проживає маленьке життя. Без заборон і без обмежень має можливість відчути, що таке  свобода думки, свобода дій, свобода вибору

  На семінарі психологи практично ознайомилися із елементами  психотерапії на піску, зокрема взяли участь у майстер – класі  щодо ігор з моделіном « Афлатунчик-друг дітей».