Пошук по сайту

Новини
 • 28.09.2020

  Навчання педагогічних працівників області

  Увага!

  Далі
 • 25.09.2020

  З Днем позашкілля

  Шановні позашкільники!

  Усіх Вас Вітаємо з професійним святом та висловлюємо щиру подяку за Ваш вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання.

  Далі
 • 25.09.2020

  Семінар-нарада для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти обласного підпорядкування «Робота працівників психологічної служби в умовах пандемії»

  Сьогодні Україна живе в умовах карантину. За сприятливої епідемічної ситуації заклади освіти працюватимуть у звичному режимі, створивши максимально безпечні умови для педагогів та учнів. 

  Фахівці психологічної служби продовжують діяльність, спрямовану на реалізацію головної мети і завдань психологічної служби-збереження та зміцнення психічного й фізичного здоров’я; забезпечення психологічної безпеки, надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.

  Далі
 • 25.09.2020

  Завершення І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти у 2020 році

  На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 04.03.2020  № 376 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2020 році», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти, затвердженого  наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2014 року №1008, був організований та проведений з травня   до вересня 2020 року І етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти. (далі – конкурс) за: гуманітарним, дослідницько-експериментальним, науково-технічним, художньо-естетичним, еколого-натуралістичним та військово-патріотичним напрямами позашкільної освіти.

  Далі
 • 23.09.2020

  Всеукраїнський вебінар “Grammar and vocabulary with Smart Junior for Ukraine”

  25 вересня 2020 р. відбудеться всеукраїнський вебінар “Grammar and vocabulary with Smart Junior for Ukraine”.

  Далі
 • 23.09.2020

  Психодіагностичні методики

  З 14 по 18 вересня на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках підвищення кваліфікації педагогічних працівників відбувся 1 рівень навчання користуванню психодіагностичними методиками WISC-4, Leiter-3, Conners-3, PEP-3, CASD.

  Далі
 • 22.09.2020

  Меморандуму про співпрацю та партнерство

  Педагогічні працівники кабінету моніторингу (Барна М., Занік Г., Костюк І,, Парій Н.) 16-17 вересня працювали над обговоренням проєкту Меморандуму про співпрацю та партнерство стосовно реалізації окремих заходів, пов"язаних з організацією та проведенням у регіонах України освітніх оцінювань різних рівнів. Результат обговорення - пропозиції, узагальнені Іриною Костюк.

   

  Далі
  24.10.2019

  23 жовтня 2019 року  відбувся навчально - практичний семінар для практичних психологів та педагогічних працівників ЗДО на тему: «Використання елементів пісочної терапії  в програмі «Афлатот».

  Пісочна терапія - одна з найбільш цікавих і перспективних методик психотерапії. Заснована вона на юнгианскому психоаналітичному підході, який полягає у тому що психіка людини володiє власним внутрішнім імунітетом і має в собі всі необхідні ресурси до самовідновлення після психотравм. Елементи пісочної терапії практичні психологи закладів дошкільної освіти використовують у програмі соціально-фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатот». 

  Методист КППСР ЛОІППО Л.В.Зеленко наголосила, що дієвим  інструментарієм у діагностичній та корекційній роботі практичного психолога  з дошкільниками є пісочна терапія. Поряд із природнім матеріалом використовується в іграх кінетичний пісок та  моделін.  Гармонійний розвиток особистості дитини у період дошкільного дитинства та шкільного навчання – основа подальшого її успіху в умовах безперервної освіти впродовж дорослого життя. Під час сеансу пісочної терапії дитина проживає маленьке життя. Без заборон і без обмежень має можливість відчути, що таке  свобода думки, свобода дій, свобода вибору

  На семінарі психологи практично ознайомилися із елементами  психотерапії на піску, зокрема взяли участь у майстер – класі  щодо ігор з моделіном « Афлатунчик-друг дітей».