Пошук по сайту

Новини
 • 20.02.2020

  На кафедрі гуманітарної освіти відзначили Міжнародний день рідної мови

  20 лютого 2020 року кафедра гуманітарної освіти провела флешмоб для вчителів української мови та літератури, присвячений Міжнародному дню рідної мови.

  Далі
 • 17.02.2020

  Конкурс авторських програм працівників психологічної служби

  Завершення ІІ етапу конкурсу авторських програм працівників психологічної служби «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми».  Далі
 • 13.02.2020

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії

  АНОНС

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії відбудуться Платформи ідей 3 "П"-2. Вчителі будуть учасниками майстер-класів з використанням інноваційних технологій навчання фізики та астрономії, панельної дискусії за участі викладача фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, співавтора лінійки підручників з фізики, директора школи та вчителів фізики.

  Далі
 • 12.02.2020

  Педагогічна різдвяна конференція

  7 – 9   лютого  2020 року   відбулася  Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна   конференція   «Українська школа в умовах гострих викликів ХХІ ст.: сталий клімат – духовний  гуманізм». Співорганізаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації,  КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Навчально-методичний центр освіти м.Львова, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу,   Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки,  Притулок для дітей Служби у справах дітей Львівської ОДА.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбувся Фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

   8 лютого 2020 року відбувся Х ювілейний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У різних куточках України лунали пророчі слова Кобзаря, здавалося, його дух витав вільною піснею у свідомості конкурсантів, які розкривали власний письменницький талант через Шевченкове слово, пов´язували  його заповіти з долею українців, визначаючи свої життєві орієнтири.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбулися Платформи ідей 3 «П»-2

  05.02.2020 р. для вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти відбулися Платформи ідей 3 «П»-2. 

  Далі
 • 03.02.2020

  Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

  1-2 лютого 2020 р. у стінах історичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка тривав ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. З вітальним словом до присутніх звернувся доктор історичних наук, професор, декан історичного факультету ЛНУ ім. І.Франка, голова оргкомітету Степан Петрович Качараба. Голова журі, кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн ЛНУ ім. І.Франка, Сипко Богдана Володимирівна побажала учасникам хороших результатів та зазначила, що 13 років тому також була учасницею ІІІ етапу олімпіади.

  Далі
  24.10.2019

  24 жовтня на базі Львівської області бібліотеки для дітей відбувся обласний семінар-тренінг для методистів та культорганізаторів закладів позашкільної освіти на тему "Робота з цінностями: формування та застосування їх у житті. Ціннісні професійні орієнтири педагогів у закладах позашкільної освіти області".

  На семінарі-тренінгу визначали та обговорювали цінності, класифікували їх, застосовували різні сучасні інноваційні технології. Вивчали, пізнавали себе та вдосконалювали свої професійні навички. Ставили питання: Що таке власні цінності? Якими вони є?  Для чого вони? та шукали відповіді на них, що  допомогло колегам побудувати місток порозуміння самих із собою та оточуючим світом, і зрозуміти своє місця в житті.

  Цікаві технології отримали від Рома Лобая, психотерапевта, голови Опікунської ради КЗ ЛОДКЛ "Охмадит" та голови Громадської рада при управлінні освіти ДГП ЛМР, який допоміг колегам активізувати своє розуміння  щодо нестандартного підходу педагогічного мислення та розширення знань цінностей в житті людини та суспільства, базових цінностей людського буття та вищі духовні цінності.

  Світлана Пітко, методист кабінету координаційно-методичної діяльності, розглянула та обговорила з педагогами нормативно-правову базу закладів позашкільної освіти, вибудовували шляхи ефективної стратегії розвитку нової якості освіти, створили модель соціалізуючого освітнього простору навчального закладу в позашкіллі та узгодили технології вивчення та поширення передового педагогічного досвіду в закладах позашкільної освіти області. Запропоновані думки та ідеї були скеровані у  банк даних сучасних методик освітньої політики  ЗПО.

  Результатом семінару є набуття компетентнісного підходу та вдосконалення  нових занань та навиків в професійній площині позашкіллля області.