Пошук по сайту

Новини
 • 28.09.2020

  Навчання педагогічних працівників області

  Увага!

  Далі
 • 25.09.2020

  З Днем позашкілля

  Шановні позашкільники!

  Усіх Вас Вітаємо з професійним святом та висловлюємо щиру подяку за Ваш вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання.

  Далі
 • 25.09.2020

  Семінар-нарада для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти обласного підпорядкування «Робота працівників психологічної служби в умовах пандемії»

  Сьогодні Україна живе в умовах карантину. За сприятливої епідемічної ситуації заклади освіти працюватимуть у звичному режимі, створивши максимально безпечні умови для педагогів та учнів. 

  Фахівці психологічної служби продовжують діяльність, спрямовану на реалізацію головної мети і завдань психологічної служби-збереження та зміцнення психічного й фізичного здоров’я; забезпечення психологічної безпеки, надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.

  Далі
 • 25.09.2020

  Завершення І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти у 2020 році

  На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 04.03.2020  № 376 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2020 році», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти, затвердженого  наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2014 року №1008, був організований та проведений з травня   до вересня 2020 року І етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти. (далі – конкурс) за: гуманітарним, дослідницько-експериментальним, науково-технічним, художньо-естетичним, еколого-натуралістичним та військово-патріотичним напрямами позашкільної освіти.

  Далі
 • 23.09.2020

  Всеукраїнський вебінар “Grammar and vocabulary with Smart Junior for Ukraine”

  25 вересня 2020 р. відбудеться всеукраїнський вебінар “Grammar and vocabulary with Smart Junior for Ukraine”.

  Далі
 • 23.09.2020

  Психодіагностичні методики

  З 14 по 18 вересня на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках підвищення кваліфікації педагогічних працівників відбувся 1 рівень навчання користуванню психодіагностичними методиками WISC-4, Leiter-3, Conners-3, PEP-3, CASD.

  Далі
 • 22.09.2020

  Меморандуму про співпрацю та партнерство

  Педагогічні працівники кабінету моніторингу (Барна М., Занік Г., Костюк І,, Парій Н.) 16-17 вересня працювали над обговоренням проєкту Меморандуму про співпрацю та партнерство стосовно реалізації окремих заходів, пов"язаних з організацією та проведенням у регіонах України освітніх оцінювань різних рівнів. Результат обговорення - пропозиції, узагальнені Іриною Костюк.

   

  Далі
  06.11.2019

  Медіаосвітня тематика у наш час стає щоразу актуальнішою і ставить на порядок денний питання захисту людини від неконтрольованого споживання величезних обсягів інформації.

  У зв’язку з цим методистка кабінету інформаційно-видавничої діяльності ЛОІППО Марія Костецька 5 листопада 2019 року провела перший семінар із циклу семінарів з медіаграмотності для педагогічних працівників різних категорій ЗНЗ Львівщини.   

  З приходом високих технологій поняття грамотності стає набагато ширшим. Інтернет дає не тільки можливість для розвитку здібностей, покращення знань та розширення кола інтересів, але й містить у собі реальні загрози. Соціальні мережі впливають на кожну людину, на процес формування її поведінки. Інформація в Інтернеті неперевірена й ніхто не несе відповідальності за сприйняття спотвореного контенту. Сьогодні необхідність пошуку, передавання, опрацювання та аналізу інформації особливими методами і технологіями ставить принципово нові завдання перед системою освіти, диктує нові вимоги і до вчителя, і до учня.

  Навчання з медіаграмотності  забезпечує належний рівень критичного мислення педагогів, вміння декодувати, аналізувати та оцінювати отриману інформацію, розпізнавати пропаганду та захищатися від маніпулятивного впливу медіа. Спираючись на розроблені IREX та перевірені на практиці методики медійної та інформаційної грамотності, це навчання допомагає розвинути ефективну сталу модель інтеграції навичок критичного сприйняття інформації в навчальний процес загальної середньої освіти.

  Перша наша зустріч відбулася у теплій та затишній атмосфері Львівської обласної бібліотеки для юнацтва імені Романа Іваничука. Усі учасники семінару отримали у подарунок від керівництва бібліотеки квитки на виставку «Геній Леонардо да Вінчі», за що ми їм дуже вдячні.