Пошук по сайту

Новини
 • 13.02.2020

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії

  АНОНС

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії відбудуться Платформи ідей 3 "П"-2. Вчителі будуть учасниками майстер-класів з використанням інноваційних технологій навчання фізики та астрономії, панельної дискусії за участі викладача фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, співавтора лінійки підручників з фізики, директора школи та вчителів фізики.

  Далі
 • 12.02.2020

  Педагогічна різдвяна конференція

  7 – 9   лютого  2020 року   відбулася  Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна   конференція   «Українська школа в умовах гострих викликів ХХІ ст.: сталий клімат – духовний  гуманізм». Співорганізаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації,  КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Навчально-методичний центр освіти м.Львова, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу,   Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки,  Притулок для дітей Служби у справах дітей Львівської ОДА.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбувся Фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

   8 лютого 2020 року відбувся Х ювілейний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У різних куточках України лунали пророчі слова Кобзаря, здавалося, його дух витав вільною піснею у свідомості конкурсантів, які розкривали власний письменницький талант через Шевченкове слово, пов´язували  його заповіти з долею українців, визначаючи свої життєві орієнтири.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбулися Платформи ідей 3 «П»-2

  05.02.2020 р. для вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти відбулися Платформи ідей 3 «П»-2. 

  Далі
 • 03.02.2020

  Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

  1-2 лютого 2020 р. у стінах історичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка тривав ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. З вітальним словом до присутніх звернувся доктор історичних наук, професор, декан історичного факультету ЛНУ ім. І.Франка, голова оргкомітету Степан Петрович Качараба. Голова журі, кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн ЛНУ ім. І.Франка, Сипко Богдана Володимирівна побажала учасникам хороших результатів та зазначила, що 13 років тому також була учасницею ІІІ етапу олімпіади.

  Далі
 • 03.02.2020

  Запроси фізику до себе …

  29.01.2020 р. відбувся очний тур обласного конкурсу «Запроси фізику до себе …» у межах проєкту «Платформи ідей Нової української школи» для учнів  9-х класів закладів загальної середньої освіти.

  Далі
 • 01.02.2020

  Олімпіада з польської мови і літератури

  01 лютого відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2019/2020 навчальному році» на базі середньої загальноосвітньої школи №10 ім. св. Марії Магдалени м. Львова відбулася олімпіада з польської мови і літератури.

  Далі
  06.11.2019

  Медіаосвітня тематика у наш час стає щоразу актуальнішою і ставить на порядок денний питання захисту людини від неконтрольованого споживання величезних обсягів інформації.

  У зв’язку з цим методистка кабінету інформаційно-видавничої діяльності ЛОІППО Марія Костецька 5 листопада 2019 року провела перший семінар із циклу семінарів з медіаграмотності для педагогічних працівників різних категорій ЗНЗ Львівщини.   

  З приходом високих технологій поняття грамотності стає набагато ширшим. Інтернет дає не тільки можливість для розвитку здібностей, покращення знань та розширення кола інтересів, але й містить у собі реальні загрози. Соціальні мережі впливають на кожну людину, на процес формування її поведінки. Інформація в Інтернеті неперевірена й ніхто не несе відповідальності за сприйняття спотвореного контенту. Сьогодні необхідність пошуку, передавання, опрацювання та аналізу інформації особливими методами і технологіями ставить принципово нові завдання перед системою освіти, диктує нові вимоги і до вчителя, і до учня.

  Навчання з медіаграмотності  забезпечує належний рівень критичного мислення педагогів, вміння декодувати, аналізувати та оцінювати отриману інформацію, розпізнавати пропаганду та захищатися від маніпулятивного впливу медіа. Спираючись на розроблені IREX та перевірені на практиці методики медійної та інформаційної грамотності, це навчання допомагає розвинути ефективну сталу модель інтеграції навичок критичного сприйняття інформації в навчальний процес загальної середньої освіти.

  Перша наша зустріч відбулася у теплій та затишній атмосфері Львівської обласної бібліотеки для юнацтва імені Романа Іваничука. Усі учасники семінару отримали у подарунок від керівництва бібліотеки квитки на виставку «Геній Леонардо да Вінчі», за що ми їм дуже вдячні.