Пошук по сайту

Новини
 • 24.11.2020

  ПОМЕР ОЛЕГ ГІРНИЙ

   

  Як вибух страшного вулкана прийшла до нас сумна звістка. 

  Сьогодні, 24 листопада, на 61 році життя відійшов у вічність наш колега, доцент кафедри природничо-математичної освіти, кандидат технічних наук Олег Ігорович Гірний.

  Невблаганна хвороба зупинила серце авторитетного науковця, мудрого організатора, патріота, життєлюба, доброї і вирозумілої людини.

  Далі
 • 20.11.2020

  Сучасні методики вивчення польської мови

  18 листопада в системі  ZOOM відбувся спільний семінар Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»  з Дрогобицькою філією Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та громадською організацією «Спілка вчителів полоністів України» для учителів польської мови з проблеми «Сучасні методики вивчення польської мови». У семінарі взяло участь 47 учителів польської мови.              

  Далі
 • 19.11.2020

  Етнонаціональні стереотипи очима українців по обидва береги Дніпра: витоки та шляхи подолання

  13 листопада 2020 р. відбулася Всеукраїнська учнівська онлайн конференція «Етнонаціональні стереотипи очима українців по обидва береги Дніпра: витоки та шляхи подолання» у рамках всеукраїнського експерименту з впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес.

  Далі
 • 16.11.2020

  ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

  12 листопада 2020 р. на базі ДВНЗ «Прикарпатський  національний університет імені Василя Стефаника» разом з МОН України та Івано-Франківським інститутом післядипломної педагогічної освіти  було організовано й проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Тенденції і проблеми розвитку сучасної хімічної освіти». Конференція проведена в онлайн форматі  за участю  науково-педагогічних та педагогічних працівників, аспірантів, здобувачів, магістрантів, студентів та практикуючих педагогів.

   

  Далі
 • 13.11.2020

  Всеукраїнський конкурс “Джерело творчості” у 2020-2021 н.р.

  12 листопада 2020 року в системі ZOOM відбувся обласний семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти  «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка».

  Далі
 • 12.11.2020

  БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ПО-НОВОМУ

  10 та 11 листопада 2020 року класні керівники 5-11 класів закладів загальної середньої освіти взяли участь в онлайн-тренінгу на тему “Батьківські збори по-новому». Програма тренінгу розрахована на 8 год., заняття відбувалися по 4 год. кожного дня.

  Далі
 • 11.11.2020

  Авторська творча майстерня учителів зарубіжної літератури

  9 листопада відбулося засідання Авторської творчої майстерні учителів зарубіжної літератури з проблеми «Сторітелінгові технології на уроках зарубіжної літератури» (керівник Ковальова Л.Л., старший викладач кафедри гуманітарної освіти). Члени творчої майстерні активно обговорювали напрацювання, ділилися досвідом та давали один одному практичні поради.

  Далі
  17.09.2020

  У період з 08 вересня до 15 вересня 2020 р. Ірина Синя, методистка кабінету координаційно-методичної діяльності, спільно з колегами - тренерами провела тематичні робочі зустрічі з педагогами, учнями, батьками, представниками органів місцевого самоврядування с. Руда Жидачівського району та с. Воля Висоцька Жовківського району. Ці школи цьогоріч є учасниками п’ятої хвилі Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», що реалізовує Європейський центр імені Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України, БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

  На зустрічах спільно визначали, у яких напрямках може розвиватися школа, яка прагне стати демократичнішою, окреслювали стандарти, які характеризують культуру демократії і прав людини у школі, розбудову демократичного середовища і врядування, а також – налагодження партнерства з батьками та місцевою громадою.