Пошук по сайту

Новини
  13.11.2020

  12 листопада 2020 року в системі ZOOM відбувся обласний семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти  «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка».

  На семінарі були обговорені важливі питання організації та проведення  ІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2020-2021 навчальному році та надані рекомендації щодо умов та порядку підготовки і проведення конкурсу на місцях.

  Світлана Пітко, методист кабінету координаційно-методичної діяльності проаналізувала рівень підготовки та результати конкурсу за попередні роки, а також ознайомила слухачів з методичними рекомендаціями, які допоможуть педагогам творчо підійти до своєї праці.

  Як зазначила Любов Припутень, член журі та співавтор методичних рекомендацій: “Досвід перевірки конкурсних робіт та оцінка творчої діяльності конкурсантів упродовж останніх років виявили безліч недоліків та невідповідностей вимогам Міністерства освіти та науки України. Тому й виникла потреба прийти на допомогу педагогам і разом з ними виправити ситуацію”.

  Учасники семінару вирішили поширювати кращий педагогічний досвід і створити інформаційний банк доробків провідних педагогів.