Пошук по сайту

Новини
 • 13.01.2022

  ШАНОВНІ КОЛЕГИ !!!

  Запрошуємо учителів історії, правознавства, громадянської освіти та курсу «Захист Вітчизни» на навчальний семінар (4 години) з можливостей впровадження інноваційного спецкурсу для учнів 9-11 класів «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право».

  Далі
 • 29.12.2021

  З Різдвом Христовим!

 • 29.12.2021

  З Новим 2022 роком!

 • 29.12.2021

  Пластуни передали директорові ЛОІППО Павлові Хобзею Вифлеємський вогонь миру

  29 грудня 2021 року  в ЛОІППО відбулася остання цього року нарада  керівників підрозділів, перед початком якої пластуни передали освітянам Вифлеємський вогонь миру.

  Далі
 • 29.12.2021

  Визначено переможця та лауреатів І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Біологія»

  14-21 грудня 2021 року в режимі онлайн відбулися  три етапи І туру Всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Біологія». 14 грудня відбувся І етап, учасниками  якого були  38 учителів біології (вперше серед конкурсантів – 2 кандидатки наук), що виконували тестові завдання та практичну роботу (з цією інформацією можна ознайомитися на сайті ЛОІППО).

  Далі
 • 17.12.2021

  Готуємося викладати курс "Культура добросусідства"

  З 10 до 15 грудня 2021 р.  працівники КЗ ЛОР "ЛОІППО"  —  асистент кафедри суспільствознавчої освіти Олег Дмитришин, доцент цієї ж кафедри Ліліана Кудрик, доцент кафедри педагогіки Галина Лоїк взяли участь у тренінгу для викладачів закладів післядипломної педагогічної освіти, які готуватимуть педагогів для роботи за програмами курсу "Культура добросусідства" у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

  Далі
 • 15.12.2021

  Розвиваємо творче мислення школярів на уроках біології

  Минулого тижня відбулося чергове засідання обласної творчої майстерні вчителів біології «Сучасний освітній простір: від творчого учителя до творчого учня» під керівництвом викладачки кафедри природничо-математичної освіти Марії Лазорко. Лейтмотивом зустрічі були слова Юло Вооглайда, філософа, освітнього експерта, засновника трьох інноваційних шкіл в Естонії: «Як прищепити спрагу до творчості? Хвалити мало – потрібно дивуватися, радіти, захоплюватися творчістю дитини. Будь-яка творчість формується у взаємодії з іншими, тому приєднуйтесь до спільної з дитиною творчості й разом створіть якийсь шедевр».

  Далі
  08.11.2021

  5 листопада 2012 р. відбулося чергове засідання авторської творчої майстерні вчителів фізики та астрономії «Інноваційне та традиційне у педагогічних технологіях навчання фізики й астрономії в сучасній українській школі» під керівництвом кандидатки економічних наук, доцентки кафедри природничо-математичної освіти Цогли О. О.

  На онлайн-зустрічі педагоги обговорили оформлення та наповнення колективного збірника. Також учасники творчої майстерні поділилися своїми напрацюваннями і представили зібрані матеріали, які ввійдуть до колективного збірника.

  Учасники розповіли про труднощі, які виникали під час роботи над матеріалами, говорили про особливості технологій традиційного навчання та які навички необхідні при традиційній та онлайн діяльності, ділилися досвідом.

  Були затверджені напрацювання учасників творчої майстерні (Бурого А. Р., Хлопика Р. М., Юрків А. С., Черхавської Л. В., Федуняк О. І., Павловської Н. Т., Павлюх Л. Р., Ворощак І.В.), також обрали рецензентів колективного збірника.

  Учасники запланували наступну зустріч, на якій мають намір цілісно представити свої здобутки.