Пошук по сайту

Новини
 • 20.05.2022

  ДЕНЬ ВИШИВАНКИ - 2022

  Вишиванка — це символ здоров’я та краси, щасливої долі й родової пам’яті, порядності й чесності, любові та святковості. Вишиванка – це оберіг українців!

  Далі
 • 17.05.2022

  Про важливість і діяльність психологічної служби

  12 травня 2022 року відбувся круглий стіл «Діяльність психологічної служби системи освіти Львівської області в умовах військового стану: досвід і проблеми».

  Далі
 • 13.05.2022

  Обласне засідання професійної спільноти керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму

  11 травня 2022 року на платформі ZOOM КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» спільно з КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» провели обласне засідання професійної спільноти еколого-натуралістичного напряму «Алгоритм організації освітнього процесу у творчих учнівських об’єднаннях еколого-натуралістичного напряму в умовах воєнного стану».

  Далі
 • 13.05.2022

  Цикл семінарів для вчителів біології

  У травні  2022 року на платформі ZOOM відбувся цикл наукових семінарів для вчителів біології «Наукова освіта як основа формування інноваційної компетентності та наукового мислення».

  Далі
 • 12.05.2022

  Нарада директорів та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників Львівщини

  11 травня 2022 року відбулася нарада директорів та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників Львівщини, на якій обговорили напрямки співпраці між центрами професійного розвитку педагогічних працівників, а також перспективи та можливості удосконалення форм і методів виховної роботи.

  Далі
 • 12.05.2022

  Онлайн-семінар для відповідальних за психологічну службу

  11 та 12 травня 2022 року відбулися онлайн-семінари «Про підготовку аналітичної довідки щодо діяльності психологічної служби і впровадження програми «Автоматизована інформаційна система «Я-психолог» для відповідальних за психологічну службу в територіальних громадах, центрах професійного розвитку педагогічних працівників області, фахівців психологічної служби закладів освіти обласного підпорядкування,   практичних психологів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

  Далі
 • 10.05.2022

  Семінари для фахівців психологічної служби «Психологія травми»

  За ініціативи кафедри практичної психології КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» започатковано низку семінарів для фахівців психологічної служби, присвячених визначенню базових понять (криза, стрес, травма), поведінковим реакціям на стрес, механізмам утворення травми, етапам та особливостям посттравматичних станів, переживанню втрати як психотравмуючої ситуації.

  Далі
  13.01.2022

   

  Запрошуємо учителів історії, правознавства, громадянської освіти та курсу «Захист Вітчизни» на навчальний семінар (4 години) з можливостей впровадження інноваційного спецкурсу для учнів 9-11 класів «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право».

  На семінарі будуть представлені програма курсу та навчальний  посібник з матеріалами для учнів і вчителів, а також рекомендації до проведення занять. Цей курс відповідає на вкрай значущий суспільний та освітній запит – як розуміти суть збройних конфліктів, їхню кваліфікацію, механізми забезпечення прав  людини в умовах збройного конфлікту та шляхи подолання  його наслідків. 

  Семінар проводять: Ірина Костюк, співавторка програми та освітня редакторка посібника «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право», методистка кабінету координації впровадження НУШ та моніторингу;  Ірина Синя, сертифікована тренерка курсу, методистка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

  Семінар відбудеться  21 січня о 15.00 в онлайн форматі на платформі ZOOM.

  Реєстрація для участі у семінарі обов’язкова за покликанням

   

  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd49hk0m4yDqro8NV

  _wBfqb19834Imrd6WDwUAWmyrbxDiTWw/viewform

   

  Для участі будуть відібрані перші 30 зареєстрованих педагогів.