Географія

 


Розміщені методичні рекомендації щодо структури уроків, форм, засобів і методів навчання, орієнтовне календарно-тематичне планування й розробки уроків географії для 5-10 класів. 

На допомогу вчителю географії ретельно розроблені конспекти уроків, завдання для тематичного оцінювання, практичні роботи, додаткові матеріали до уроків. Для зміцнення теоретичних знань учнів практичними навиками розроблена насичена програма гурткової діяльності.

З метою підготовки педагогічних працівників до використання в начальному процесі та в позакласній роботі навчально-методичних матеріалів з освіти для сталого розвитку та з метою формування в школярів навичок і вмінь будувати власне життя, життя сім’ї, місцевої громади з урахуванням потреб сталого розвитку запропоновані розробки уроків для для сталого розвитку.


Завдання олімпіад попередніх років (2-й етап)

Завдання олімпіад попередніх років (3-й етап)

Викладання географії у 2014-2015 навчальному році «Навчальні програми для загальноосвітніх навчальних закладів: Географія. 6–9 класи»

ПИТАННЯ X ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ГЕОГРАФІВ

 «Про завершення  Всеукраїнської  історико -географічної експедиції «Історія міст і сіл України» (лист МОУ від 16.07.2015 № 1/9-332)