Завідувачка кафедри суспільствознавчої освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидатка філологічних наук Галина Сохань презентувала програму курсу за вибором «Основи християнської етики» для учнів 1-11 класів, яка отримала гриф Міністерства освіти і науки України.
ДаліОголошення!
Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує внутрішньо переміщених осіб на курси української мови
Далі
Запрошуємо всіх зацікавлених осіб на новий вебінар «Формування критичного мислення учнів 5 класу на уроках української мови. Нова українська школа» (17 серпня 2022 року).
ДаліЗапрошуємо всіх зацікавлених осіб на новий вебінар «Особливості викладання музичного мистецтва у 2022-2023 навчальному році» (17 серпня 2022 року).
Спікер: Олександра Гурин - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
ДаліЗапрошуємо всіх зацікавлених осіб на наші нові вебінари:
«Зміни в програмах зарубіжної літератури в середній і старшій школі (6 – 11 класи)» (16 серпня 2022 року, 10:00 – 11:30 );
«Технології контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках зарубіжної літератури в 5 класі НУШ» (16 серпня 2022 року, 11:30 – 13:00).
ДаліЗ 1 по 6 серпня 2022 року відбулася конференція «Подолання посттравматичного синдрому та організація освітнього процесу в умовах кризи і стресу», яка стала результатом співпраці КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» та міжнародної громадської організації «Молодь на Роздоріжжі» в Україні.
ДаліЗапрошуємо всіх зацікавлених осіб на новий вебінар «Формувальне оцінювання при викладанні інформатики в 5 класі НУШ» (16 серпня 2022 року).
Спікер: Лілія Палюшок - старша викладачка кафедри педагогіки КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
ДаліЛьвівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (далі – ЛОІППО або Інститут) — вищий навчальний заклад України III рівня акредитації, діяльність якого спрямовано на організацію післядипломної освіти педагогічних працівників у Львівській області.
Інститут перебуває у спільній власності територіальних громад Львівської області. Засновником Інституту є управління майном спільної власності Львівської обласної ради, яке діє від імені Власника - Львівської обласної ради. Інститут безпосередньо підпорядковується департаментові з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації.
У частині нормативно-правового забезпечення Інститут підпорядковується Міністерству освіти і науки України, з питань науково-методичного забезпечення – Центральному інститутові післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти Академії педагогічних наук України, Інститутові інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.
Інститут виконує функції навчального, науково-методичного центру неперервної освіти педагогічних кадрів, здійснює науково-методичне забезпечення дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в області.
Головними напрямами діяльності інституту є:
На сьогодні в Інституті нараховується 104 працівники. З них – 57 науково-педагогічних працівників, в т.ч. 1 доктор наук, 30 кандидатів наук, 14 доцентів, двоє Заслужених вчителів України, один Заслужений працівник освіти.
В структурі Інституту діє 7 кафедр та 8 кабінетів. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівників закладів освіти організовують та здійснюють:
У інституті функціонують три комп’ютерні класи, мобільний комп'ютерний клас, центр дистанційного навчання; бібліотека; сайт ЛОІППО в Інтеренті. Усі комп’ютери ЛОІППО підключені до мережі Інтерент.
Інститут має різограф, що дає можливість забезпечити слухачів програмами, методичними, лекційними матеріалами тощо.
У ЛОІППО є достатня кількість проекторів, сучасні інтерактивні дошки, цифрові відеокамери, конференц-система та інша оргтехніка, необхідна для забезпечення навчального процесу на сучасному рівні.
Книжковий фонд бібліотеки інституту налічує 13103 примірники літератури. Щорічно бібліотека передплачує періодичні видання з проблем дидактики та методики виховання.
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється відповідно до освітньо-професійних програм, розроблених науково-педагогічними працівниками кафедр і затверджених вченою радою інституту. У програмах враховано необхідність оновлення, розширення та поглиблення знань педагогічних працівників, відповідно до змін, які відбуваються в українській освіті та визначаються відповідними державними документами: концепціями, стандартами, навчальними програмами, кваліфікаційними характеристиками педагогічних працівників тощо.
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників відбувається за кредитно-модульною системою, відповідно до моделі, затвердженої колегією Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації 25 червня 2008 року та Положення, затвердженого вченою радою інститут (Протокол № 2 від 11 лютого 2009 року).
У навчальному процесі інститут використовує різноманітні форми аудиторних занять – лекції, семінари, практичні заняття, тренінги. Вводиться модульна система оцінювання знань слухачів курсів, яка спонукає педагогів до самостійного підвищення кваліфікації.
Науково-педагогічні працівники інституту беруть участь у створенні навчально-методичної бази навчального процесу. Протягом 2006-2010 років ними підготовлено та вийшли друком у різних видавництвах 183 начально-методичні посібники, 192 методичні розробки, 6 підручників. Постійно оновлюються програми спецкурсів.
Науково-дослідна робота інституту спрямована на теоретичні дослідження, експериментальну роботу, розробку і впровадження інноваційних педагогічних технологій у практику навчальних закладів. Працівники наукових підрозділів Інституту беруть участь в організації, розробці, науково-методичному супроводі експериментальних майданчиків різних рівнів. На цей час діє 18 експериментальних майданчиків, з них 14 – всеукраїнського рівня та 4 регіонального рівня.
Розвитку наукової роботи інституту та формуванню готовності вчителів до інноваційної діяльності сприяють контакти з колегами з інших країн. Зокрема, за останні роки налагоджена співпраця з Французьким культурним центром при Посольстві Франції в Україні, Центральним осередком удосконалення вчителів у Варшаві та Малопольським центром удосконалення вчителів у Кракові (Польща), Центром політичної та громадянської освіти землі Баден-Вюртемберг (Німеччина), Інститутом Яд-Вашем (Ізраїль), Асоціацією українських германістів та Гете-інститутом, Австрійським бюро та ін...
Інститут є засновником журналу «Педагогічна думка», у якому друкуються статті з проблем дидактики та методики виховання, матеріали з досвіду роботи педагогів, які досягають успіхів у педагогічній праці, статті про минулий та зарубіжний педагогічний досвід.