ДПА

Державна підсумкова атестація з іноземних мов відбудеться 20 травня 2016 року  за єдиними завданнями, підготовленими експертними групами та міжнародними організаціями. Тестові завдання державної підсумкової атестації будуть відповідати чинним Програмам з іноземних мов і будуть зорієнтовані на наступні рівні Загальноєвропейських рекомендацій з мовної  освіти: В1  - для загальноосвітніх навчальних закладів та В2   – для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов.

Випускникам шкіл, які склали міжнародні іспити на знання іноземних мов у поточному році, отримані сертифікати будуть зараховані як державна підсумкова атестація, а у додаток до атестата буде виставлена оцінка 12 бвлів. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів рівень сертифікату має бути не нижчим рівня В1, а для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов – В2 відповідно.
До уваги беруться наступні сертифікати:
- IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment, Pearson Test of English – англійська мова;
- Deutches Sprachdiplom (DSD), Osterreichisches Sprachdiplom Deutsch (ОSD), Goethe-Zertifikat В1, Goethe-Zertifikat B2 - німецька мова;
- DELF/DALF - французька мова;
- DELE – іспанська мова.