Новини

15 березня у рамках Global Money Week у Львівському інституті УБС відбулося вручення сертифікатів та цінних подарунків переможцям ІV конкурсу з фінансової грамотності. 
Нагороджені 8 шкіл, а саме:  Львівської (опорний заклад Судововишнянського навчально-виховного комплексу Судововишнянської міської рад та  Великомостівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальського району), Франківської та Тернопільської областей. Вітаємо переможців у регіональному (відбірковому) турнірі з фінансової грамотності  кращих знавців курсу „Фінансова грамотність”.

 

 

 

 

 

ЛОІППО у співпраці з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ДВНЗ «Університет банківської справи» та Національним банком України продовжує роботу з питань впровадження курсу «Фінансова грамотність» у навчально-виховний процес сучасної школи, відповідно до наказів МОН України від 19.07.2012 №828, від 17.06.2013 №776, від 24.03.2016 №324, від 15.02.2017 №236.

Саме тому в 20 жовтня 2017р. на базі Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбудеться обласний турнір кращих знавців курсу «Фінансова грамотність» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області.

Для участі у турнірі просимо до 10 жовтня 2017р. надсилати заявки відповідно до Правил проведення (додаток 2) на адресу: kzk@loippo.lviv.ua

Лист КЗ ЛОР ЛОІППО №278 від 22.09.2017

Правила проведення регіонального турніру з фінансової грамотності

 

У рамках впровадження курсу „Фінансова грамотність” відбувся майстер – клас для учителів, які впроваджують курс  у 2-9 класах у цьому навчальному році 16 вересня 2017р. на балі Львівського інституту банківської справи. Доповідачі, а саме Гірченко Тетяна Дмитрівна канд. екон. н., професор кафедри банківської справи Інституту банківських технологій та бізнесу провела і розповіла основні складові «Системи гарантування вкладу фізичних осіб в Україні» та Іванець Надія Ярославівна – вчитель СЗШ №3 розповіла про курс «Фінансова грамотність», для початкової та старшої школи, а також поділилася досвідом впровадження такого курсу. 

 

 

 

 

 

     На виконання наказу Департаменту освіти і науки від 07.09.2017р.  № 07-01/437 „Про проведення дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність» та компетентності  ініціативність і   підприємливість  у школярів  загальноосвітніх навчальних закладів»”   20 жовтня 2017 р. на базі Львівського інституту ДВНЗ „Університет банківської справи” відбудеться регіональний (відбірковий) турнір з фінансової грамотності  у Львівській області. У регіональному (відбірковому) турнірі з фінансової грамотності  кращих знавців курсу „Фінансова грамотність” у Львівській області взяли участь понад 20 учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх адміністративних одиниць області, а саме: заклад Судововишнянського навчально-виховного комплексу Судововишнянської міської ради, Великомостівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальського району, ЛДК СЗШ № 3 м.Львова, НВК «Школа-садок  «Софія» м.Львів.