Іноземні мови

Шановні вчителі англійської мови!

Згідно з Наказом МОН № 208 від 27.02.2018, була створена онлайн платформа nus-english.com.ua для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році.  Навчальна платформа https://nus-english.com.ua є другою частиною навчального курсу відповідно до освітньої програми, розробленої  спільно Міністерством освіти і науки України, Британською Радою в Україні, видавництвом Кембриджського університету та екзаменаційним департаментом Кембриджського університету. Програма передбачає насамперед  очне навчання (24 год. тренінгових занять); по завершенню очного курсу - онлайн навчання (20 год.) на платформі nus-english.com.ua . Обидві складові навчального курсу є обов'язковими для вчителів англійської мови, які будуть навчати у контексті НУШ.

Сайт навчальної платформи складається з двох великих блоків:

- Інформаційний блок, призначений для ознайомлення з функціоналом, цілями та задачами навчальної платформи. 

- Навчальний блок, призначений для проходження онлайн навчання вчителів англійської мови. 

Детально з функціоналом сайту платформи та його можливостями ви можете ознайомитися за допомогою «Інструкції користувача» (див. вкладений файл Instruction.pdf), а також переглянувши відео: https://drive.google.com/open?id=1X5_pJH6AhvTNCENYc-a4QyJ8LCzCXgQK . Звертаємо вашу увагу на те, що на платформі здійснюється онлайн підтримка через чат-бокс, форму зворотнього зв’язку або електронну пошту support@nus-english.com.ua .

По завершенню навчання та за умови успішного складання тесту, учасники онлайн навчання отримують сертифікат.

 

Враховуючи оголошену МОНУ затримку доставки підручників для 1 класу до шкіл (на 1 місяць) та задля успішної організації навчального процесу протягом вересня

без підручників пропонуємо  увазі вчителів Вашої області розробки перших дев’яти уроків англійської мови за НМК автора О.Карпюк English with Smiling Sam’ для 1 класу НУШ, що знаходяться у вкладенні.

     У розробках йде посилання на безкоштовні компоненти:

     та на ті компоненти, які можна придбати по доступній ціні:

  • Teacher’s Set (папка для вчителя з флешкартками та постерами);
  • Activity Book (робочий зошит для учня з кодом для завантаження мультимедійної інтерактивної програми) *;

У вкладенні додаємо також річний план погодинного розподілу матеріалу цього НМК.

_______________________

 * Придбавши кольоровий робочий зошит учень безкоштовно отримує не тільки мультимедійну програму, але й зошит-прописи з друкованою основою.

Календарне планування (І семестр)

Поурочні розробки перших дев'яти уроків з англійської мови за НМК автора О.Карпюк "English with Smiling Sam" для першого класу НУШ