Іноземні мови

Шановні вчителі англійської мови!

Згідно з Наказом МОН № 208 від 27.02.2018, була створена онлайн платформа nus-english.com.ua для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році.  Навчальна платформа https://nus-english.com.ua є другою частиною навчального курсу відповідно до освітньої програми, розробленої  спільно Міністерством освіти і науки України, Британською Радою в Україні, видавництвом Кембриджського університету та екзаменаційним департаментом Кембриджського університету. Програма передбачає насамперед  очне навчання (24 год. тренінгових занять); по завершенню очного курсу - онлайн навчання (20 год.) на платформі nus-english.com.ua . Обидві складові навчального курсу є обов'язковими для вчителів англійської мови, які будуть навчати у контексті НУШ.

Сайт навчальної платформи складається з двох великих блоків:

- Інформаційний блок, призначений для ознайомлення з функціоналом, цілями та задачами навчальної платформи. 

- Навчальний блок, призначений для проходження онлайн навчання вчителів англійської мови. 

Детально з функціоналом сайту платформи та його можливостями ви можете ознайомитися за допомогою «Інструкції користувача» (див. вкладений файл Instruction.pdf), а також переглянувши відео: https://drive.google.com/open?id=1X5_pJH6AhvTNCENYc-a4QyJ8LCzCXgQK . Звертаємо вашу увагу на те, що на платформі здійснюється онлайн підтримка через чат-бокс, форму зворотнього зв’язку або електронну пошту support@nus-english.com.ua .

По завершенню навчання та за умови успішного складання тесту, учасники онлайн навчання отримують сертифікат.

 

Враховуючи оголошену МОНУ затримку доставки підручників для 1 класу до шкіл (на 1 місяць) та задля успішної організації навчального процесу протягом вересня

без підручників пропонуємо  увазі вчителів Вашої області розробки перших дев’яти уроків англійської мови за НМК автора О.Карпюк English with Smiling Sam’ для 1 класу НУШ, що знаходяться у вкладенні.

     У розробках йде посилання на безкоштовні компоненти:

     та на ті компоненти, які можна придбати по доступній ціні:

  • Teacher’s Set (папка для вчителя з флешкартками та постерами);
  • Activity Book (робочий зошит для учня з кодом для завантаження мультимедійної інтерактивної програми) *;

У вкладенні додаємо також річний план погодинного розподілу матеріалу цього НМК.

_______________________

 * Придбавши кольоровий робочий зошит учень безкоштовно отримує не тільки мультимедійну програму, але й зошит-прописи з друкованою основою.

Календарне планування (І семестр)

Поурочні розробки перших дев'яти уроків з англійської мови за НМК автора О.Карпюк "English with Smiling Sam" для першого класу НУШ

 

Проет наказу МОН "Про затвердження порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 року №128"