Нова українська школа

Нова українська школа – в дії!

         Не так давно завершився 2017-2018 навчальний рік!

         Педагогічні  та учнівські  спільноти  кожного закладу освіти Львівщини.  Щоденно працюючи з дітьми,   прожили його  по-різному: з радостями і тривогами, з успіхами, а може й   якимось невдачами, у походах, поїздках, творчому пошуку тощо!  

         Усім вам, шановні, освітяни, велике дякую за працю і побажання гарного літнього відпочинку! Набирайтеся сил, адже багатьом з вас випала доля розпочати з 1 вересня 2018 року роботу у перших класах Нової української школи! 

         А далі, дозвольте  подякувати     педагогічним  працівникам   дев’яти  пілотних закладів освіти Львівщини (Додаток 1) ,  які  з 1 вересня 2017 року взяли на себе  відповідальність за апробацію навчально-методичного забезпечення організації навчального процесу у пілотних перших класах!    

         Кожного робочого місяця ми  проводили спільні робочі зустрічі на базі тієї чи іншої школи, обговорювали здобутки і проблеми, ділилися досвідом роботи, виробляли подальші стратегії впровадження основних принципів та педагогічних ідей НУШ, про що писали і на нашому сайті,  і  на сторінці ФБ у групі  «Ми творимо НУШ» !

         Підсумкова виїзна робоча зустріч відбулася 8 червня 2018 року на базі Золочівського НВК «Школа радості», про що також уже повідомлялося на сторінках  ФБ! Зустріч – чудова, творча, плідна, надихаюча, оптимістична, незважаючи на деякі ризики (виклики), спричинені відсутністю рекомендацій від МОН України щодо продовження пілотування у 2-их класах.  Хочеться вірити, що все буде добре, адже  рік роботи у пілотних класах   підтверджує   основний висновок: «Нова українська школа -  в дії». 

         Про те, що такий висновок справедливий, можна переконатися,  переглянувши  відеоролик «НУШ: Говорять діти», знятий нашим режисером Константином Аланією у пілотному першому класі ЛНВК «садок – школа  "Малюк"  23 травня 2018 року!     

Зав. кафедри педагогіки ЛОІППО М. Барна

 

Список загальноосвітніх навчальних закладів, які беруть участь у дослідно-експериментальній роботі з впровадження нового Державного стандарту початкової освіти в контексті Концепції Нової української школи (додаток 1)