Новини

 • 17.09.2020

  Відбулися робочі зустрічі у межах програми «Демократична школа»

  Відбулися робочі зустрічі у межах програми «Демократична школа»

  У період з 08 вересня до 15 вересня 2020 р. Ірина Синя, методистка кабінету координаційно-методичної діяльності, спільно з колегами - тренерами провела тематичні робочі зустрічі з педагогами, учнями, батьками, представниками органів місцевого самоврядування с. Руда Жидачівського району та с. Воля Висоцька Жовківського району. Ці школи цьогоріч є учасниками п’ятої хвилі Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», що реалізовує Європейський центр імені Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України, БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

 • 07.09.2020

  Медіаосвіта для педагогів-природничників

  Медіаосвіта для педагогів-природничників

  Реалізація Концепції «Нова українська школа» потребує ретельної методологічної й методичної підготовки вчителів, ресурсного забезпечення. Формуванню критичного мислення школярів і навичок медіаграмотності була присвячена 20 Літня школа медіаосвіти і медіаграмотності Академії української преси, яка відбулася у Києві  24-26 серпня 2020 року у межах проєкту USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.

 • 04.09.2020

  Дистанційне навчання

  Дистанційне навчання

  Графік дистанційного навчання  педагогічних працівників у вересні 2020 року

   

   

 • 01.09.2020

  Робота закладів позашкільної освіти Львівщини в нових умовах

  Робота закладів позашкільної освіти Львівщини в нових умовах

  У серпні 2020 року відбулася відеоконференція директорів закладів позашкільної освіти області, співорганізаторами якої були: ДОН ЛОДА (Л. Ковалишин), ЛОІППО (С. Пітко), Львівське відділення МАПО  (О. Кузик). Учасниками відеоконференції були п'ятдесят троє директорів ЗПО Львівщини та окремі працівники закладів, які перебували в системі ZOOM.

 • 01.09.2020

  Реформа дошкільної освіти в Україні: пріоритетом має бути щасливе дитинство

  Реформа дошкільної освіти в Україні: пріоритетом має бути щасливе дитинство

  Завданням реформи дошкільної освіти є, зокрема, створити наступність між дошкільною та шкільною освітою, а також залучити передовий міжнародний досвід щодо підходів до освіти дітей раннього віку та забезпечення якості дошкільної освіти. 27 серпня 2020 року відбулося перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Базового компонента дошкільної освіти, який має стати місточком до Державного стандарту початкової школи. Воно було присвячене обговоренню цінностей, які мають бути в основі розроблення документів.

 • 21.08.2020

  ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

  У травні 2020 року Британська Рада організувала спеціальний міжнародний тренінг «Віддалене навчання», участь в якому взяли вчителі з України, Білорусі та Молдови. Для поширення ідей тренінгу Міністерство освіти і науки України та Британська Рада в Україні ініціювали проведення такого курсу для методистів обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, щоб вони розповсюджували метод серед вчителів англійської мови у кожному регіоні.

 • 13.08.2020

  Готуємося до 2020-2021 навчального року

  *

 • 30.06.2020

  Про підтримку освітніх реформ в Україні

  Про підтримку освітніх реформ в Україні

  24 червня 2020 року відбулася Національна онлайн-конференція Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». У роботі конференції взяли участь партнери Програми та представники 60 шкіл-учасниць четвертої хвилі (2019-2020). На конференції були представлені досягнення Програми упродовж останнього року, методичні розробки і матеріали для вчителів та директорів, а також онлайн-інструменти для розвитку громадянських компетентностей.

 • 25.06.2020

  Технології змішаного навчання фізики та астрономії

  Технології змішаного навчання фізики та астрономії

  Сучасний світ ставить  перед педагогами нові вимоги. Вже не достатньо просто володіти комп’ютерними технологіями і традиційними методами навчання, треба рухатись далі, вивчати нові методики. Доцент кафедри природничо-математичної освіти  Олена  Цогла запропонувала слухачам тему курсової підготовки  «Технології змішаного навчання на уроках фізики та астрономії в Новій українській школі». Змішане навчання – це та реальність, з якою, вочевидь, зіткнеться кожен педагог у наступному навчальному році. 

 • 18.06.2020

  Публічні консультації: “Реформа НУШ: новий стандарт для базової освіти”

  Публічні консультації: “Реформа НУШ: новий стандарт для базової освіти”

  Сьогодні представники освітянської громади Львівщини взяли участь у публічній консультації: “Реформа НУШ: новий стандарт для базової освіти”, організованій Міністерством освіти і науки України спільно з Національним Демократичним Інститутом та Інститутом “Республіка”. Це була остання консультація  із шести.