ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

20.01.2018

20 січня 2018 р. на базі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка у співпраці з Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти було проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Понад 130 учасників (а це учні 9-х, 10-х та 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з усіх міст та районів Львівщини) мали змогу виявити свої вміння оцінювати правові явища та процеси, аналізувати різноманітні життєві ситуації відповідно до правових норм; знаходити відповіді на питання щодо ролі держави й права в житті людини і суспільства.

Урочисте відкриття заходу відбулося за участі як самих учнів – учасників олімпіади, так і їхніх батьків, керівників команд, а також членів журі та оргкомітету. Декан юридичного факультету професор Володимир Бурдін (голова оргкомітету олімпіади) звернувся до юних правознавців з вітальним словом. У свою чергу голова журі доцент Оксана Панчак та заступник голови оргкомітету, заступник директора Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Микола Кацюба акцентували увагу учасників на регламентних моментах проведення олімпіади та виконання завдань.

Інтелектуальне змагання учасників під час виконання олімпіадних завдань у авдиторіях, що відбувалося у присутності членів оргкомітету, проходило у доброзичливій атмосфері.

Зміст завдань олімпіади врахував освітні та суспільні новації у правознавчій сфері, зокрема новації законодавчого процесу. Комплексно підібрані тести, завдання на розуміння змісту юридичної термінології, правові задачі дали змогу учням проявити високий рівень правовових компетентностей, застосування яких є необхідним для реалізації й захисту прав і свобод, регулювання взаємин з іншими людьми, вибору правомірних моделей поведінки в життєвих ситуаціях.

 

Абсолютними переможцями ІІІ етапу олімпіади стали:

Раб Іванна-Таміла Володимирівна - учениця 9 класу Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» Яворівського району;

Нечипорук Ярина Володимирівна - учениця 10 класу ССЗШ №5 Франківського району м.Львова;

Русановська Марта Тимофіївна - учениця 11 класу Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Яворівського району.

Вони представлятимуть Львівщину на IV етапі олімпіади.

 

 

Асистент КСО ЛОІППО Ігор Гусаков