ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

22.05.2019

З метою піднесення ролі фізичного виховання, виявлення творчих вчителів фізичної культури, підвищення рівня їх професійної майстерності, розвитку шкільного футболу та популяризації засад здорового способу життя було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу». Конкурс проводився упродовж 14-15 травня 2019 року на базі ліцею № 2 м. Львівської міської ради.До участі у конкурсі надійшли матеріали учасників з м. Львова (Ковалишин Г.Б.), Червонограда (Фоменко М.В.), Бродів (Сірко Л.О. та Дмитрук С.В.) та с. Попелі Дрогобицького району (Кулинич В.І.).

Проведені уроки були надзвичайно цікавими, емоційно забарвленими та передбачали використання нетипового обладнання.

За результатами конкурсу в окремих номінаціях переможцями стали:

Ковалишин Галина Богданівна - учитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи №68 м. Львова – у номінації «Кращий інноваційний урок фізичної культури» та

Дмитрук Станіслав Володимирович - учительфізичної культури Бродівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з вивченням англійської мови з 1 класу - у номінації «Кращий урок фізичної культури з елементами футболу». 

Абсолютним переможцем за підсумками найбільшої кількості балів стала Ковалишин Галина Богданівна.

Конкурс проводився в рамках співпраці кафедри життєвих компетентностей ЛОІППО та Федерації футболу Львівської області відповідно до Договору про взаємодію Міністерства освіти і науки України та Федерації футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2017-2020 рр.. Голова журі п.Андрій Смольський нагородив пам’ятними призами переможців та лауреатів конкурсу та наголосив на важливості підтримки кращих вчителів у подальшому їх професійному зростанні, оскільки їх вклад у дітей – інвестиції у майбутнє України.