“Дорожня карта методиста закладів позашкільної освіти”

16.09.2019

 

 

11 вересня 2019 року в приміщенні КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” (вул.Огієнка, 18-а; Французький альянс) методистка кабінету координаційно-методичної діяльності Світлана Пітко провела засідання авторської творчої майстерні для методистів закладів позашкільної освіти на тему “Дорожня карта методиста закладів позашкільної освіти”.

Учасники творчої майстерні обговорювали та визначали основні напрями діяльності методиста позашкільних закладів освіти: аналізували документацію; планування та організацію атестації педагогічних працівників; форми та методи роботи методиста з керівниками гуртків в освітньому процесі.

Пропозиції та практичні поради були спрямовані на покращення процесів інноваційного розвитку закладів позашкільної освіти. Вони мають створити навчально-розвивальне середовища, яке  формуватиме у педагогів готовність до роботи на основі сучасних педагогічних технологій.

Були запропоновані нестандартні методи та форми роботи, метою яких є підвищення престижності педагогічної професії та популяризація педагогічних здобутків, вивчення та поширення цікавого досвіду, новітніх методик та прогресивних форм роботи закладів позашкільної освіти.

Наслідком роботи авторської творчої майстерні є створення рекомендацій, які можуть служити практичною допомогою для методистів закладів позашкільної освіти.