«Найголовніше – довірливі стосунки» Психотерапевт Ігор КОРНІЄНКО — про особливості виховання дітей у стані «ФБ-депресії»

01.03.2021

Кілька днів тому, 16 лютого, з новин стало відомо, що в Боярці дві учениці 7-го класу отруїлися невідомими речовинами. Одна дівчинка померла. Згодом поліція повідомила, що школярки купили в аптеці безрецептурний смазмолітик і вжили по 40 таблеток, що й спричинило важку інтоксикацію.

За кілька днів ЗМІ розповіли про аналогічний випадок в Умані. Таке собі мавпування. Щоправда, цього разу минулося без летальності, бо школярки спожили значно меншу дозу препарату (по 10 таблеток).

Щодо першого випадку, то Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба припускав, що отруєння «пов’язане з небезпечними Інтернет-ресурсами». Самі ж потерпілі пояснюють свій вчинок тим, що хотіли привернути увагу батьків — це відомо із коментарів правоохоронців засобам масової інформації. 

Про те, як уберегти дітей від необдуманих кроків читайте в інтерв’ю кандидата психологічних наук, завідувача кафедри практичної психології Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ігоря Корнієнка газеті «День». Провела розмову журналістка Тетяна Козирєва.