«Робота з дітьми, які потребують особливих умов навчання і лікування в НРЦ та школах-інтернатах». Семінар-практикум для працівників психологічної служби закладів обласного підпорядкування

21.05.2019

17 травня 2019 року на базі КЗ ЛОР «Навчально-реабілітаційний центр І-ІІІ ступенів «Гармонія» проведено обласний семінар для практичних психологів і соціальних педагогів спеціальних і санаторних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів обласного підпорядкування. Тема семінару: «Соціальна адаптація та профорієнтація учнів з особливими освітніми потребами».

У семінарі взяти участь Корнієнко І.О. – завідувач кафедри практичної психології Приведа О.І. – завідувач навчально-методичного центру психологічної служби, Солтис О.І. – методист  навчально-методичного центру психологічної служби КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»,  спеціалісти психологічної служби закладів обласного підпорядкування, представники кафедри спеціальної освіти  та соціальної роботи ЛНУ імені І. Франка, когнітивно-поведінкові психотерапевти, кризові психологи м. Києва та Борислава.

         Практичні психологи, соціальний педагог Навчально-реабілітаційного центру «Гармонія» ознайомили учасників семінару з інноваційними профорієнтаційними програм, які впроваджено  у НРЦ «Гармонія».

На секційних заняттях учасників семінару ознайомлено з профорієнтаційними майстерками (гончарством, сіномотанням, сортуванням трав’яних чаїв, квітникарством, піцайоло, випіканням пряників, виготовленням декоративних свічок).

Випускники НРЦ «Гармонія» презентували Бельгійський досвід неформального догляду за дітьми з особливими освітніми потребами. Тема презентації – «Інклюзія та спеціальна освіта-реалії.

         Учасники семінару ознайомилися з закладом,    Усім учасникам семінару роздано методичні рекомендації.