"Робота з цінностями: формування та застосування їх у житті. Ціннісні професійні орієнтири педагогів у закладах позашкільної освіти області"

24.10.2019

24 жовтня на базі Львівської області бібліотеки для дітей відбувся обласний семінар-тренінг для методистів та культорганізаторів закладів позашкільної освіти на тему "Робота з цінностями: формування та застосування їх у житті. Ціннісні професійні орієнтири педагогів у закладах позашкільної освіти області".

На семінарі-тренінгу визначали та обговорювали цінності, класифікували їх, застосовували різні сучасні інноваційні технології. Вивчали, пізнавали себе та вдосконалювали свої професійні навички. Ставили питання: Що таке власні цінності? Якими вони є?  Для чого вони? та шукали відповіді на них, що  допомогло колегам побудувати місток порозуміння самих із собою та оточуючим світом, і зрозуміти своє місця в житті.

Цікаві технології отримали від Рома Лобая, психотерапевта, голови Опікунської ради КЗ ЛОДКЛ "Охмадит" та голови Громадської рада при управлінні освіти ДГП ЛМР, який допоміг колегам активізувати своє розуміння  щодо нестандартного підходу педагогічного мислення та розширення знань цінностей в житті людини та суспільства, базових цінностей людського буття та вищі духовні цінності.

Світлана Пітко, методист кабінету координаційно-методичної діяльності, розглянула та обговорила з педагогами нормативно-правову базу закладів позашкільної освіти, вибудовували шляхи ефективної стратегії розвитку нової якості освіти, створили модель соціалізуючого освітнього простору навчального закладу в позашкіллі та узгодили технології вивчення та поширення передового педагогічного досвіду в закладах позашкільної освіти області. Запропоновані думки та ідеї були скеровані у  банк даних сучасних методик освітньої політики  ЗПО.

Результатом семінару є набуття компетентнісного підходу та вдосконалення  нових занань та навиків в професійній площині позашкіллля області.