Семінар-практикум для практичних психологів ОТГ «Програма «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації» І частина «Протидія насильству. Миробудування. Основи конфліктології»

03.10.2019

Створення мирного середовища як умови встановлення демократичних цінностей є орієнтиром для розбудови держави. Враховуючи сучасний етап соціокультурного розвитку України, необхідно констатувати зміну уявлень про шляхи вирішення конфліктів. Надзвичайно гостро проблема мирного врегулювання конфліктів виділяється в аспекті реформування системи освіти. Заклади освіти ставлять за мету всебічний розвиток дитини, створення умов для засвоєння ефективних моделей поведінки з ровесниками, проте часті явища булінгу та високий рівень конфліктності серед однолітків не дозволяє в повній мірі досягти поставлених цілей.

03.10.2019 р. Навчально-методичним центром психологічної служби було проведено семінар-практикум  «Програма «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації» І частина «Протидія насильству. Миро-будування. Основи конфліктології», на якому у формі тренінгу розглядалися поняття домашнього насильства, булінгу в учнівському середовищі, медіації як інструменту миробудування. Семінар з практичними психологами ОТГ провела  Приведа О.М., завідувачка НМЦ психологічної служби.