ІV етап ХХХVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької і французької мови закрито!

31.03.2018

Упродовж останніх 5 днів місто Львів стало місцем фінальних випробувань для найкращих знавців французької та німецької мови навчальних закладів України. Учні, які брали участь у конкурсних уроках, були налаштовані на активну співпрацю та показали високий рівень оволодіння іноземними мовами.

З вітальним словом до учасників-фіналістів конкурсу, членів журі, представників обласної державної адміністрації, міської ради та гостей звернулась директор департаменту освіти, науки та молоді Львівської облдержадміністрації Мандзій Любомира Степанівна, яка відзначила високий професійний рівень з боку організаторів, членів журі та побажала успіспізу, наснаги та натхнення учням.

Шопулко Марія Никифорівна, завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення змісту вивчення іноземних мов відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти в Новій українській школі Інституту модернізації змісту освіти, заступник голови оргкомітету олімпіади подякувала юним олімпійцям за творче натхнення, наполегливість.

До учасників олімпіади звернулись також голова журі з німецької мови Паславська Алла Йосипівна, завідувач кафедри міжкультурної комунікації та перекладу ЛНУ імені Івана Франка, доктор філологічних наук, професор та голова журі з французької мови Гладка Валентина Анатоліївна, доцент кафедри романської філології та перекладу, кандидат філологічних наук, заступник завідувача кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

За допомогу в проведенні особлива вдячність Львівському професійному коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу (Г.Балущак), Санаторній школі №1 м. Львова (О.Іваськів), видавцю і меценату Юрію Николишину, Львівському державному коледжу харчової і переробної промисловості, уДепартаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА.