31 січня 2018 року завершився другий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Німецька мова»

05.02.2018

Учителі міста Львова, на жаль, не були представлені на конкурсі. За умовами конкурсу педагоги виконували складні випробування: розв'зували тестові завдання з фахової майстерності, організовували роботу дискусійного клубу, розробляли технологічну карту навчального проекту, укладали план-конспект уроку та проводили урок з учнями НВК ім. Василя Симоненка.

      Компетентне журі, яке очолювала професор ЛНУ ім. Івана Франка, президент Асоціації українських германістів пані Алла Паславська, високо оцінило професійний рівень, креативність, відмінні знання німецької мови та сучасної комунікативної методики учасників змагань.

      Переможницею конкурсу за кількістю отриманих балів та найкращим уроком стала пані Марія Бегар – учителька Меденицької ЗСШ Дрогобицького району, котра буде представляти Львівщину на Всеукраїнському конкурсі у квітні у м. Луцьку.

Хочемо окремо відзначити чудову організацію конкурсу дирекцією та колективом НВК ім. Василя Симоненка, а також та високий рівень знань німецької мови учнів цієї завжди гостинної школи.

Успіхів, творчої наснаги та здоров''я Вам, шановні колеги!