Анкета як інструмент самооцінювання

08.05.2018

       3 травня 2018 року проведено семінар для педагогічних працівників області (за окремим списком) на тему «Анкета як інструмент самооцінювання  у загальноосвітньому навчальному закладі. Вимоги до укладання анкет. Представлення проектів внутрішньошкільного моніторингу  якості освіти за обраними напрямками».

         Методист кабінету розвитку освіти Наталія Бобеляк у своїй презентації акцентувала увагу на особливостях  анкетування   як одного із найпоширеніших методів самооцінювання.  Учасники семінару  ознайомилися  із типами запитань анкети та   вимогами до  їх формулювання.

         На практичній частині  семінару педагоги  рецензували   анкети для опитування  членів шкільної громади, а також   набували    вмінь та навиків  самостійного  укладання  анкет.

         Слухачі семінару презентували  результати самостійної роботи -  власні  проекти  моніторингових досліджень різного тематичного спрямування. Цікавими виявилися розроблені  проекти  заступником директора з навчально-виховної роботи Мостиської ЗОШ №2 І-ІІ ст.  Макух О.В. та вчителем  математики Городоцького НВК №5 Бендас О.Я. на тему «Використання комп’ютерних технологій на уроках».  Методист  відділу освіти, культури і туризму , молоді та спорту  Шегинівської сільської ради Гудима Л.Я. та заступник директора  Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Мостиського району Кундис Г.І. презентували проект «Моніторинг особистих здобутків учнів у позаурочній діяльності». А педагогічні працівники   опорного закладу  «Жидачівська ЗОШ І-ІІ  ст.№2» Шинкар О.А. та Бойкович М.Я.  ознайомили  присутніх з розробленим проектом «Моніторинг адаптації учнів 5-х класів до навчання у базовій школі».         

         Захист проектів внутрішньошкільного моніторингу  супроводжувався  активним  обговоренням  проблем функціонування сучасної школи в умовах її реформування.