Завершуєтся 2019/2020 навчальний рік!

29.05.2020

Добігає завершення напружений і особливий 2019/2020 навчальний рік.

Цей рік увійде в історію освіти України саме через свою незвичайність і напруженість, адже з 16 березня 2020 року в Україні запровадили режим карантину через пандемію коронавірусу. З цього дня освітяни мусили шукати шляхи, як організувати навчання дітей у нових умовах.

Педагоги досить швидко налагодили онлайн-навчання. У класах ЗУМ, РУМ, у вайбері, скайпі та на інших онлайн-платформах одночасно працювали вчителі, діти, батьки, спеціалісти технічного супроводу, тому навчальний процес продовжувався.

Чи було все просто? Ні! Але інформаційна і законодавча підтримка МОН України, самонавчання, обмін досвідом, переконаність у тому, що навчальний процес зупиняти не варто забезпечили школярам можливість успішно завершити навчальний рік.

Вітаю освітянську, учнівську і батьківську спільноти з перемогою, набуттям досвіду роботи у складних обставинах! МОЛОДЦІ!

Дякую всім освітянам, зокрема вчителям початкових класів Львівщини, які працювали у карантинному режимі напружено і творчо. Про це це довідуємося з дописів у відкритих та закритих групах соціальних мереж, де педагоги щодня розповідали про свої досягнення, ділилися досвідом з колегами.

Гарних усім літніх канікул! Будьмо здорові!

З повагою, Марія Барна, завідувачка кафедри педагогіки Львівського ОІППО