Дорожня карта методиста закладів позашкільної освіти

02.03.2020

20 лютого в приміщені Французького альянсу відбулася робоча зустріч авторської творчої майстерні керівників гуртків закладів позашкільної освіти на тему "Методичний путівник керівника гуртків сучасної школи та позашкілля". 
Рік новий почався із оновлення творчої групи. Мали можливість познайомити учасників із процесом роботи та разом продовжили думати над планами на майбутнє.

Відповідно з присутніми планували роботу на поточний рік, приймали рішення щодо проблематики подальшого пошуково-дослідного процесу роботи. Визначилися з тим, яку методику роботи будемо застосовувати під час вивчення нових тем.

До того ж родзинкою творчої майстерні в цьому році є відвідування та проведення наших зустрічей у закладах позашкільної освіти, звідки власне і є учасники творчої майстерні. 

Нарада виявилася дуже перспекнивною. Ми з учасниками переосмислили освітню парадигму та думали над оновленням змісту освітньої діяльності в своїй роботі, визначилися з використанням інтерактивних технологій та освітніх методик в процесі роботи.

Як результат, керівник групи Світлана Пітко разом з учасниками творчої майстерні узгодили подальший формат роботи групи, звернули увагу на системність роботи педагога, надали особливого значення емоційній сфері та методу "емоційного заряду", скерували увагу на сучасні потреби, попит та пропозицію теперішнього суспільства в освітньому просторі.

Основною ланкою роботи творчої майстерні стало розуміння та налагодження двостороннього зв'язку з учасниками та їх координатором та ефективної комунікації один з одним, що стануть допомогою педагогам в освітньому процесі.