ЕСТАФЕТА МИРУ ХХ Міжнародного форуму «Золотий мольберт» відкрила виставку під відкритим небом у Братиславі

06.05.2022

На початку травня 2022 р. у Братиславі відкрилась виставка дитячих шедеврів на флеєрах під відкритим небом Естафети Миру ХХ Міжнародного Форуму «Золотий мольберт», яка мандруватиме центральними вулицями міст Словаччини та інших країн світу. 

Ольга Михайлюк, старша викладачка кафедри гуманітарної освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», головний редактор часопису «Артклас», засновник та організатор Міжнародних Форуму та Конкурсу «Золотий мольберт», БОБФ «Львівська дитяча галерея», Дитячої галереї «Золотий мольберт на Сході України», авторка освітніх програм, зазначила, що «Естафета миру ХХ Міжнародного Форуму «Золотий мольберт» має на меті й надалі популяризувати феномен дитячого генія, очима якого ми будемо доносити до світу мрії про мирне майбутнє Людства. Дитячі шедеври є окрасою української культури, яку ми хочемо показати як гідну частину світової культури».

Організатори запрошують до партнерства й участі в Естафеті Миру освітні та культурні заклади, художні школи та студії, талановитих дітей та педагогів.

Рееєстрація учасників не має обмежень у часі:  https://artclass.lviv.ua/uk/zolotij-molbert-2022/?contest=upload-photo