У КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбувся семінар-тренінг для працівників психологічної служби закладів освіти обласного підпорядкування.
Далі28 січня 2023 відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь більше трьохсот конкурсантів.
ДаліВідбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм у фахових категоріях «Практичний психолог», «Соціальний педагог» у номінації «Профілактичні програми».
ДаліВчителі історії Львівщини, керівники команд учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, 28 січня 2023 року мали робочу зустріч з представниками кафедри суспільствознавчої освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Костянтином Бахановим та Іриною Васильків.
Далі28 січня 2023 року на історичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Для переможців ІІ туру ІІ етапу олімпіади –– команд семи районів області та міста Львова – це вже четверте випробування.
ДаліКостянтин Баханов, професор кафедри суспільствознавчої освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», доктор педагогічних наук, взяв участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару, присвяченого Міжнародному Дню пам’яті жертв Голокосту.
Далі26 січня 2023 р. 275 учителів англійської мови взяли участь у вебінарі, організованому кабінетом координації впровадження НУШ спільно з видавництвом National Geographic Learning «Road Map to Confident Communication for Young Learners».
ДаліУ середу, 3 березня 2016 р., в приміщенні Французького альянсу відбулася робоча зустріч ініціативної групи з питань свідомого батьківства. Захід організовано Львівським інститутом післядипломної педагогічної освіти та Інститутом модернізації змісту освіти МОН України в рамках нового проекту «Центр свідомого батьківства».
Учасниками заходу були представники різних організацій та небайдужі батьки: Ірина Синя, яка є директором НВК «Школа-садок «Софія», представляла Асоціацію керівників шкіл м. Львова; Марія Сеник, завідувачка ДНЗ № 93, представляла дошкілля; Христина Мацьків, директор ЛНВК «Малюк», які працюють у програмі особистісно-орієнтованого навчання «Крок за кроком», Мирослав Романець, проректор університет «Львівський ставропігіон», Михайло Ільїн, МГО «Федерація всесвітнього миру» також були педагоги м. Львова Лілія Телішевська, СЗШ № 99, Оксана Гурна, ЛСЗШ № 8, які поділились своїм досвідом позитивної співпраці з батьками. А небайдужі батьки Іванна Шелюк та Ірина Янкевич окреслили власні ідеї з розвитку навичок материнтсва і батьківства. Свідомий батько, Стек Остап, письменник та засновник «Школи розширеного світогляду» поділивсь досвідом роботи з дорослими в аспекті бачення стереотипів, як перешкод для співпраці.
Завідувач сектору навичок материнства і батьківства відділу неформальної та інформальної освіти для дорослих Інституту модернізації змісту освіти МОН України Галина Коломоєць зазначила, що проект має за мету об'єднати зусилля батьківських організацій, освітянської громадськості, представників шкільної адміністрації та органів управління освітою для активізації руху свідомого батьківства.
Викладач кафедри освітньої політики ЛІППО Ольга Банах зазначила, що зараз спостерігається ситуація, коли імпульси на реформу йдуть з центру (є різні пропозиції від МОН, експертних груп, готуються проекти законів, видаються та надсилаються на місця накази та розпорядження), та нерідко на місцях ці ініціативи згасають в силу різних причин: бюрократичного опору, інерції, небажання ускладнювати життя тощо. Разом з тим поступово виникає «рух з місць», ініційований насамперед батьками. До цього руху долучаються також найбільш активні директори шкіл представники органів управління освітою, зацікавлені в реформах у галузі. Є також Інститути післядипломної педагогічної освіти, які готові сприяти організації діалогу між батьками, школою, директорами, органами управління освітою.
Підсумовуючи обговорення та пропозиції учасники заходу окреслили наступні важливі кроки щодо змін у сфері материнства та батьківства, а саме: ініціювати створення Центрів свідомого батьківства, як майданчиків для зростання батьківської свідомості та взаємодії батьків з усіма інституціями суспільства, застосовуючи цікаві, креативні, сучасні підходи та форми співпраці.
Сім’я – це основа суспільства, а сідоме батьківство це основа здорової нації.