Методичний путівник керівника гуртка сучасної школи та позашкілля

02.03.2020

21 лютого у КЗ ЛОР "Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді", що по вул.І.Франка, 156 в День рідної мови, відбулася робоча нарада авторської творчої майстерні для методистів закладів позашкільної освіти на тему "Дорожня карта методистів закладів позашкільної освіти".

Керівник групи Світлана Пітко представила учасникам нових осіб групи, ознайомила, поінформувала їх та ввела в курс справи. Обговорювали подальшу організаційну діяльність майстерні та розглядали перспективи власного професійного розвитку, шукали шляхи удосконалення професійної компетентності в умовах дослідницької роботи творчої майстерні. Напрацьовували методологічні підходи до застосування набутих знань в практиці та шляхів впровадження в життя педагогічній новації, готовність до зміни, що ставить перед системою позашкільної освіти низку викликів.
Через що, методисти ознайомлювалися з освітніми інноваціями, ділилися враженнями та думками, використанням активних методів навчання, методикою налагодження ефективної комунікації та побудовою партнерських відносин.

Як зазначила Пітко С., сновною метою роботи творчої майстерні є залучення педагогів до активної участі в роботі позашкілля, підвищення їхньої мотивації, надання методичної підтримки в реалізації творчих ініціатив.