Методичний семінар для вчителів історії

18.09.2022

12–14 вересня 2022 року у Кам’янці-Подільському відбувся 10-й Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор та інші геноциди». Співорганізаторами семінару стали Міністерство освіти і науки України та Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору (HREC in Ukraine). Учасниками семінару, що проходив у змішаному форматі, були провідні вчені-історики, освітяни та методисти з історії закладів післядипломної педагогічної освіти з усієї України.

На семінарі з доповіддю «Шкільна історична освіта в часи російсько- української війни: виклики та відповіді на них» виступив професор кафедри суспільствознавчої освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Костянтин Баханов. Також під його модераторством обговорювалися проблеми оновлення змісту шкільних навчальних програм з історичних дисциплін та особливості їхнього методичного апарату.

Активну участь в роботі круглого столу «Голодомор – геноцид українського народу. Тематичний день: мета, завдання, зміст, особливості, міжпредметні зв’язки» взяла учасниця творчої майстерні вчителів історії професора К.Баханова, вчителька історії НВК «Школа-гімназія св. Софії» м. Львова Іванна Люта.